Skocz do zawartości
Igorius

Android 4.4 KitKat dla LG G Pad

Rekomendowane odpowiedzi

Evinek

Jesteś zadowolony z płynności i szybkości działania tabletu na 4.4 bo przymierzam się do kupna i ciągle porównuję g pada do nexusa 7 II.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Evinek

Aktualnie już nie. Bardzo osłabł w porównaniu do początku. Ostatnio to i bateria szybciej leci, ale to wina aplikacji.

Ale wydaje mi się, że Nexus też zwolni po jakimś czasie.

Oczywiście nie ma takich przyciec, że nie da rady używać czy coś. Po prostu widać zwolnienia animacji na pulpicie itp. Taka normalka w Androidzie. Ale różnice widać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xadam4

Faktycznie nie moge, wycwanili się bo wyskoczył najpierw error a potem komunikat, że z uprawnieniami super usera aktualizacja jest niedostepna :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

V20d dostanie każdy? Czytam, że już macie, a mi ciągle wyskakuje, że mam najnowsze oprogramowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Evinek

Każdy, każdy. Ale jak chcesz już to pewnie przez komputer Ci znajdzie od razu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chociaż tak sobie myślę, że może być to spowodowane tym, że swojego pada mam z dystrybucji czeskiej. Ale sprawdzę potem przez program.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Evinek

Możliwe, że oni jeszcze nie dostali. Warto sprawdzić przez program. Najwyżej później mogą dostać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak waszym zdaniem wypada porównanie szybkości i płynności przeglądania internetu między ipad 3 a lg pad. Oczywiście to 2 różne bajki tylko, że androida już poznałem, lg g padem się bawiłem w media natomiast i pad 3 nie mam gdzie przetestować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Nie wiem jak jest z ipadem 3 ale z tego co porownywalem to produkty appla sa bardzo dobrze zoptymalizowane do przegladania internetu. G pad nie jest jakas super maszynka do plynnego otwierania stron. Jezeli masz mozliwosc kupienia ipada w podobnej cenie co gpada i nie przyszkadzaja Ci ograniczenia apple to sie nad nim zastanow. Osobiscie nie lubie wszystkiego co jest "i" ale uprzedzenia wynikaja z zawyzonej ceny i polityki firmy. Jakosc ich produktow jest na berdzo wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @up

1. Możesz wgrać na nowo system przez LG Mobile Support Tools>dodatkowe funkcje>Awaryjne odzyskiwanie systemu.

2. Tak możesz zrobić root-a.

3. Serwis nie uzna gwarancji, musi być oryginalne oprogramowanie

Probowalem wlasnie odzywskac stary system bo jakos kitkat mnie denerwuje, ewidetnie wiecej bierze baterii.

Przez noc uciekalo mi kilka % natomiast teraz idzie jakies 25%.

Mam zakonczone wszystkie procesy, recznie plus programami i nic.

Non stop dzialaja "multimedia" i to one jedza baterie.

Klikajac na Awaryjne odzyskiwanie systemu. dostalem nowszego kit kata 4.4.2 bo mialem chyba 4.4.1 wlasnie aktualizuje jeszcze raz moze najpierw musialo do najnowszego zeby znow wrocic do pierwotnej wersji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi