Skocz do zawartości
joex

CyanogenMod 11 - nie działa ręczna zmiana zasięgu sieci w Play

Rekomendowane odpowiedzi

joex

Witam

Otóż wczoraj wgrałem sobie CyanogenModa wersje 11 niby wszystko dobrze się zainstalowało i działa z jednym ale.

Mam problem mianowicie mam kartę sim w sieci Play i jak chcę zmienić sobie sieć/zasięg np.na Plus,T-mobile (gdyż tutaj mam najlepszy zasięg) niestety,ale nie idzie tego zrobić.Ponieważ pojawia się po chwili taki komunikat "nie można połączyć się z tą siecią spróbuj ponownie później". O co kaman ?

Zasięg mam w Play(czasem zauważyłem,że przestawi się automatycznie na Plus) mogę dzwonić,sms-ować czy surfować po necie,ale nie mogę przestawić sieci ręcznie na inny zasięg...:mur:

Jakby nie było przecież w sieci Play można korzystać z każdego zasięgu i tak też zmieniałem ręcznie zasięg na stockowym i nie było problemów,więc raczej nie jest to wina karty sim.

Czy to tu coś trzeba by było przestawić jak na tym ss czy nie ma to znaczenia ?

t9VOaWZ.png?1?8750

Edytowane przez joex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Umik2

Poczekaj kilka tygodni, Pley właśnie podpisało umowę o przejściu z nadajników Plusa na T-Mobile będziesz miał z automatu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joex

Próbowałem wgrywać raz jeszcze od nowa wyciągając z telefonu kartę sim oraz wgrałem starszą wersje buildu cyana i problem jest ten sam.Nie mogę wybrać żadnej sieci z trybu ręcznego nawet swojej sieci Play.I nie ważne czy wybieram 2g czy 3g.Tylko jak wezmę automatycznie to mnie rejestruje do sieci.

Czy ten problem występuje tylko u mnie czy to wina cyana ?

Edytowane przez joex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi