Skocz do zawartości
maliszwuz

USB & HDMI HTC desira HD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się dowiedzieć czy istnieje kabel a dokładniej przejściówka z USB na HDMI

dokładnie chodzi mi o to aby ta przejściówka miała z jednej strony HDMI a z drugiej takie wejścia

na kabel USB takie jak w komputerach np.

Abym mógł podłączyć telefon z kablem do tej przejściówki i ją do TV

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niniek

Niestety coś takiego nie istnieje. DHD nie ma wyprowadzonego HDMI. Posiada natomiast DLNA które umożliwia bezprzewodową komunikację z TV.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matquu

Takie coś znalazłem: Przejściówka USB/HDMI - Allegro. To raczej coś w stylu adaptera, niż zwykłej przejściówki. Aaa... właśnie zauważyłem, że trzeba by jeszcze dodatkową przejściówkę do tego na mini usb;]

Jeżeli TV nie posiada DLNA wbudowanego, można zakupić Adapter DLNA. Nie wiem jak z innymi formatami, ale 1280x720 w mkv tnie obraz, więc tym bardziej nie ma sensu wyświetlać go na TV.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nje
    mini usb

Nie mini tylko micro... G1/Magic/Hero miały mini, ale teraz kiedy UE wprowadziło jednolity standard każdy nowy telefon ma złącze microUSB (5 pin).

Istnieje taka przejściówka (tylko nie wiem czy będzie działać na DHD). Do TV Desire można podpiąć także przez gniazdo mini jack (tak samo jak SGS). [ame=http://www.youtube.com/watch?v=JgcICE4K0Uw]YouTube - Samsung Galaxy S (SGS) 3.5mm Jack Video Out Test[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam taki sam kabel podlaczam DHD i niestety nie dziala trzeba miec jakis specjalny program lub cos ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AC-M490 - Kabel MHL HDMI, to jest odpowiedź na Twoje pytanie. Natomiast technologia MHL napewno jest w sensation i evo, nie mam pewności czy zadziała z DHD. Widziałem jakiś filmik jak gość podłącza starsze modele kablem microUSB na 3 chinch i to może być rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi