Skocz do zawartości
johnny1836

[X10] Szukam taniego uchwytu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam jakiegoś w miarę solidnego uchwytu na X10i, w przedziale cenowym do 40 zł.

Chciałbym ten uchwyt zastosować w rowerze, ale interesują mnie raczej samochodowe uchwyty gdyż są tańsze, a można je łatwo przerobić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najtaniej wyjdzie zawinięcie telefonu strech'em nawet deszcz mu nie zaszkodzi ;)

a tak na serio to w EURO RTV widziałem uchwyt za jakieś niewielkie pieniądze z dodatkowym mocowaniem do kirownicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

widzialem go. Raczej szukam czegos solidniejszego. Co powiecie na to:

allegro.pl/dedykowana-glowica-trzymak-uchwyt-xperia-x10-i1513786583.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie ma podstawową wadę... Ten cycek który trzyma w połowie telefon nie jest na sprężynowym zawiasie a to oznacza, że nie ma możliwości odgięcia go na tyle, by wkładając i wyjmując telefon nie zniszczyć z czasem (właściwie to w krótkim czasie) obudowy.

Dla mnie ten uchwyt,to porażka na całej linii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nerox

Ja mialem dedykowany uchwyt do i900 i na ta chwile wiecej bym takiego nie kupil wole uniwersalny przynajmniej zawsze mozna go wykorzystac do innego telefonu czy nawigacji... Sam sie bede rozgladal za jakims porzadnym, nawet do 100-150zl jak bedzie trzeba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja uzywałem w aucie uchwyt taki jak jest przy nokii e52 spisywał sie super telefon ani razu nie wypadł z niego i zadnych sladow na telu nie zostawił

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

są jeszcze takie, ze sie telefon wsuwa od góry i te boki są wyłożone pianką, taki byłby lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nerox

no ja o czyms takim mysle i sobie dopasowujesz szerokosc do danego telefonu od np 10cm szer do 30cm przykladowo

---------- Post dołączono o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cos tego typu

!!! UCHWYT SAMOCHODOWY DO TELEFONU UNIWERSALNY !!! (1541325224) - Aukcje internetowe Allegro

tylko lepszej jakoswci bo to pewnie jakis syf

---------- Post dołączono o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cos podobnego mam w 1 aucie

Nokia HH12 + CR-39 uniwersalny uchwyt samochodowy (1544753511) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK, dzięki za pomoc. Poszukam jeszcze czegoś solidnego.

dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3
    widzialem go. Raczej szukam czegos solidniejszego. Co powiecie na to:

allegro.pl/dedykowana-glowica-trzymak-uchwyt-xperia-x10-i1513786583.html

Mam praktycznie taki sam uchwyt. Rzeczywiście ten "cypek", który powinieneś odginać, żeby włożyć i wyjąć telefon jest badziewny, potrzeba dwóch rąk, by wyjąć telefon. Zresztą po kilkunastu razach ten "cypek" się złamał, więc już chciałem go wyrzuć, gdy wpadłem na pewien pomysł. Przypiłowałem delikatnie "ząbek" po wewnętrznej stronie (ten który tak naprawdę trzyma telefon w uchwycie) nadając mu bardzo zaokrąglony kształt. Teraz telefon wchodzi w to bardzo ładnie, za pomocą tylko jednej ręki, a i trzyma się solidnie (a obudowa się nie rysuje). Ale nadaje się tylko do samochodu, bo na rowerze to za bardzo pewnie by trzęsło.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi