Skocz do zawartości
MrReggie

T-Mobile Frii czy pakiet?

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję internetu (do przeglądania na Chrome, FB itd. nie do oglądania filmów na YT czy ściągania gier) jestem w T-Mobile i mam taryfę Hot na kartę. Ile MB wystarczy miesięcznie do przeglądania internetu? Brać jakiś pakiet za 10zł czy może zainteresować się tym Frii? Bardzo mi się podoba ta opcja 50MB dziennie za 0zł ale słyszałem, że są jakieś haczyki (trzeba regularnie doładowywać kasę czy coś). ;) Może są jakieś inne ciekawe oferty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te 50 MB jest zależne od tego jak się korzysta z tego internetu.., Jednym starczy drugim nie, Haczykiem w 50 MB na dzień jest to, że MUSI być ważne konto na połączenia wychodzące, czyli doładujesz się za 25 zł, masz miesiąc ważne konto, miesiąc internetu 50 MB na dzień i 25 zł na koncie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

50mb mi w zupełności wystarczy ale nie mam zamiaru doładowywać konta co miesiąc. Jak bym doładował za 50zł to bym miał ważne konto na rok razem z ofertą frii i internetem 50mb dziennie za 0zł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, za 50 zł będziesz miał 90 czy 100 dni ważne konto, jeśli byś chciał korzystać z RWK to jest ono płatne, ale nie działa wraz z tym pakietem. 2.7. Aktywacja niniejszej Oferty powoduje automatyczną dezaktywację ofert: „Frii SMS-y do wszystkich”, „Frii Rozmowy w T-Mobile i

Heyah” lub „Rok Ważności Konta”.

Więc nie da się mieć tego i tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda. Najwyżej wezmę sobie jakiś pakiet na miesiąc. Wyjdzie drożej niż za Frii ale przynajmniej nie będę musiał się martwić o ważność konta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A pakiety są fajne 1 GB = 10 zł, 3 GB = 20 zł, 6 GB = 30 zł. Tylko też trzeba pamiętać o ważności konta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam mam 10zł za 250mb lub 15zł za 1gb :P Chyba, że o czymś nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A bo jesteś w poprzedniej taryfie :) We Frii są takie pakiety :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale we Frii trzeba ciągle konto doładowywać bo straci ważność. Dlatego jej nie chce :P Najwyżej poczekam jak mi się kasa skończy, a potem przejdę do Frii i doładuje konto za 50zł żeby to konto było ważne przez te 3miechy przynajmniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz raz za 50 zł i masz spokój na 3 miesiące, i też pamiętaj że przy zmianie taryfy ważność konta spada do bodajże 7 dni :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi