Skocz do zawartości
red80

K&m drive i marnej jakości wyświetlacze

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jakby Drive miał zwykłe szkło to nie ma opcji by pękło samo z siebie. Usiadłeś jakoś, może uderzyłeś się w nogę ale Drive amortyzował i nie poczułeś nawet. Myślę, że to tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    etrr

Znacie kogoś kto miał podobny przypadek? Bo ten temat mocno mnie odrzucił od kupna drive

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    red80
    Nawet jakby Drive miał zwykłe szkło to nie ma opcji by pękło samo z siebie. Usiadłeś jakoś, może uderzyłeś się w nogę ale Drive amortyzował i nie poczułeś nawet. Myślę, że to tyle w temacie.

Telefon miałem w kieszeni na wysokości piersi, mało tego był on w skórzanym pokrowcu. Nie wiem ocb wiem natomiast jedno, drugi raz nie kupię nic z k&m, w ogóle omijam już chińskie duale z daleka, to gadżety na krótką metę. Zamawiam wkrótce moto g bo tam przynajmniej jest nie ściemniane gorilla glass 3, które nie walnie od byle pierdnięcia.

https://www.youtube.com/results?search_query=moto+g+gorila+test&sm=12

Etrr zadzwon do lechpolu, zapytaj ile za wymianę i dlaczego pękają, Pan Ci wyjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    etrr

mhm więc nie polecasz nic od k&m? uważasz że wszystkie te duale do 500zł to złomy i popadają w niedługim czasie? Mocne stwierdzenie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    red80

Napisałem tylko, że nic od nich nie kupię. I to nie dlatego, że w moim telefonie poszedł wyświetlacz, tylko dlatego że mają w du**e klientów, nie raczyli nawet odpowiedzieć na mój list, w którym poprosiłem ich o wyjaśnienie kilku kwestii.

Jeśli chodzi o duale, to te sygnowane przez polskie firmy to chińczyki wypuszczone pod ich nazwą. Moim zdaniem ich jakość jest do siebie podobna, poza tym części nie ma, trzeba liczyć na serwis który zdziera albo tachać z aliexpress, co może się okazać nieco kłopotliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    etrr

mhmm to zbiłeś mnie z tropu, bo ja już z 2 tygodnie szukam jakiegoś w miarę dualsima ale teraz to już zgłupiałem ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co jak co ale i Galaxy S3 i S4 miały pękające ekrany niestety ale to jest najsłabszy punkt w smartfonie. To że chińczyk za 500 zł nie spełnia crasch testów to nie powinno dziwić bo w tel cenie kup coś firmowego? Jak będzie miało dwa rdzenie i 512 MB RAM To Szyt osiągnięć i tam pancernego szkła bym się nie spodziewał. Można szukać coś w firmowych chinczykach ale i tak cena będzie rosła, zresztą tak idzie technologia że bez sensu kupować telefon z myślą o używaniu go przez 2 lata np. Takie jest moje zdanie, a ktoś miał jeszcze przygodę z Drive? Bo jakoś nie spotkałem się z innymi przypadkami zabitych ekranów (może dlatego że obecnie używam innego telefonu) a co do opinii serwisanta to możliwe ze pomylił modele i chodziło mu o Move bo tam jest lipka ;-) bo czasem ich kompetencje są znikome, w Live można sama szybke z dotykiem dostać za parę $ wiec raczej nie jest źle.

Wysłane z mojego OV-Vertis-01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lwomati

@red80, wydaje mi się, że troszkę siejesz ferment. Nie będę bronił K&M, bo sam przechodziłem "Trudne sprawy" z serwisem, ale Twój przypadek jest na razie jako jedyny. Nie wiem jak z DRIVE, ale LIVE upadł solidnie na wkrętak centralnie z 1m na środek wyświetlacza. Zdziwiłem się niesamowicie, gdy go podniosłem i ujrzałem dziurę, ale tylko i wyłącznie w folii zabezpieczającej. Zdjąłem folię, przetarłem ręką i ani śladu po wkrętaku.

Potrzeba kogoś, komu nie szkoda 500zł na smarta i go przetestuje pod kątem wytrzymałości ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo kto ma ubezpieczenie ;-) w sumie mój Drive ma ubezpieczenie :-P wiec rybka czy ekran jest wytrzymały czy też nie (tyle ze nie zrobię testów bo ojciec go używa i jest bardzo zadowolony). Ja się już przekonałem że warto mieć ubezpieczenie wtedy problem ze strachem o wyświetlacz itp znika ;-)

Wysłane z mojego OV-Vertis-01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, spytam autora tematu w takim razie: Uwazasz, ze ekran (conajmniej szklo) peklo pod wplywem niczego i ze absolutnie nie przyczyniles sie do tego?

Btw. Pestka, ile takie ubezpieczenie kosztowalo?

Wysłane z mojego DRIVE przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi