Skocz do zawartości
red80

K&m drive i marnej jakości wyświetlacze

Rekomendowane odpowiedzi

Migal

Pierd... jakieś, musiałeś mu przywalić i to mocno że ci pękł. Mój Drive bez żadnej kabury wypad mi z kieszeni koszuli i z wysokości około 1 metra zasadził w betonową wylewke i co? i nic nawet ryski jednej się nie nabawił. Więc czy aby ten twój topic to nie jakaś szarża konkurencji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drive dostałem w Euro z ubezpieczenia za Combo gdzie na Combo było 599zł telefon +180zł ubezpieczenie, W Drive wycenili na 540zł + 188zł ubezpieczenia ale jakiś lepszy pakiet niby.Ubezpieczenie zależy od wartości sprzętu, w Euro Rtv korzystają z Ergo Hestia pierwszy raz miałem do czynienia z ubezpieczeniem i jestem zadowolony, bo nie dość że stary telefon mi został to jeszcze nowy dostałem.A i należy pamiętać żeby nie mylić ubezpieczenia z przedłużeniem gwarancji!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pierd... jakieś, musiałeś mu przywalić i to mocno że ci pękł. Mój Drive bez żadnej kabury wypad mi z kieszeni koszuli i z wysokości około 1 metra zasadził w betonową wylewke i co? i nic nawet ryski jednej się nie nabawił. Więc czy aby ten twój topic to nie jakaś szarża konkurencji?

Wiesz wszystko zależy od szczęścia swego czasu posiadałem xperie neo V (gorilla glass) gdzie na filmikach ludzie tłukli w niego młotkiem a inni próbowali przewiercić bezskutecznie szybkę. Mi wystarczył upadek z 1.5 m na posadzkę i piękny pajączek pojawił się na całym ekranie (chociaż mimo tego działał dalej) no ale spotkania z oczkiem wodnym już nie przetrwał :E

Co do cen z ubezpieczeniem chyba skuszę się na kupno z ole ole telefon 497 zł + pełne ubezpieczenie za 149. Coś mi się wydaję że bardzo szybko je wykorzystam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na razie raz mi upadł z jakiś 30-40cm ale przeżył rozpadł się tylko na tel. baterię i klapkę od tego momentu bardziej na niego uważam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    red80

Napisałem już w tym wątku wszystko co miałem napisać, nie będę się powtarzał po raz kolejny. Z mojej strony to by było na tyle, podzieliłem się z wami moim przypadkiem i oby takich opinii jak moja było więcej w każdym wątku dot. poszczególnych fonów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem, chcesz by było więcej opini o niewiadomo czym? Dzisiaj upadł mi drive 2 razy i za drugim wpadł ekranem do wody... Pierwsze co to na myśl mi Twój post przyszedł na myśl, w strachu podniosłem telefon i ujrzałem ekran taki jaki był, a spadł mi 2 razy, jeden po drugim z 1.5m na podłogę wyłożoną kafelkami.

Twoja opinia w skrócie to "Telefon to chińczyk i gó**o, bo mi w kieszeni zadziała się kosmiczna siła i połamała wyświetlacz.

Jakbyś zwalił to na wadliwy egzemplarz to ja rozumiem i bym się zgodził, bo pare osób się wypowiadało, że takowy natrafiło.. Wybacz, ale żądanie więcej opinii jak Twoja jest trochę śmieszne, bo się mija z prawdą. Ot moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lwomati

@red80, po Twoich postach widzę, że celowo zarejestrowałeś się na tym forum żeby oczerniać K&M ;)

Dostałeś smarta do testów, zbiłeś w nim wyświetlacz ot cała historyja :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hyzioo

Co do ubezpieczenia - ja kupiłem DRIVE w sklepie x-kom.pl, jeden musiałem od razu wymienić bo nie świecił przycisk, ale następny działa ok :) do tego dostałem ubezpieczenie od przypadkowych uszkodzeń i kradzieży za 84zl, za 114zl można było to jeszcze przedłużyć łącznie na 3lata :)

Wysłane z mojego DRIVE przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zohan85

Mi upadł z wysokości ucha czyli ok 1,6m i rozbił się na 3 części i też ze strachem go podnosiłem z chodnika ale działa nic mu nie jest poza małą ryską na obudowie od strony przycisków dotykowych. Więc nie mogę się zgodzić z tym co pisze RED80 że wszystkie są takie jak jego. Rozumiem jego zirytowanie ale sam sobie może być winien nic się samo nie robi. Zawsze jest jakiś czynnik zewnętrzny. Pomimo że krajem produkcji są Chiny to podmiotem odpowiedzialnym i na którego zlecenie są one produkowane jest Polska firma. Owszem Smartfony i Tablety są produkowane w fabrykach OEM-owych ale pozostała część asortymentu firmy LechPol jest produkowana we własnych fabrykach które też znajdują się w Chinach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

musiales miec mega pecha. moj drive wypadl mi z reki uderzajac w kafelki (nie mam zadnego futeralu jedynie folie na ekranie). podnioslem go, domknalem klapke bo 2 zawiasy sie otwarly i telefon dalej smiga. 0 rys na ekranie czy obudowie. telefon czolg.

coz moge powiedziec najlepsze ekrany telefonow za pare tys. pekaja :F pech to pech.

telefon naprawde jest wart swojej ceny. ekran mozna nozem kroic i nic mu nie bedzie wiec dt jest. bateria przy srednim uzytkowaniu trzyma tydzien przy intensywnym 2 dni. os jest naprawde dobrze zooptymalizowany. chodzi plynnie jak dotad ani razu nie mialem crasha. gpsa lapie szybko. jedyny minus za aparat czasami gubi ostrosc i w nocy nie daje rady lampa (ale od fotek sa kompakty i lusterka). 2x duzy sim. jak na razie nie narzekam wrecz przeciwnie jestem zadowolony. brak potrzeby noszenia ze soba ladowarki i ladowania telefonu raz dziennie to prawdziwy komfort.

Na koniec dodam tylko ze przez pare dni mialem Insygnie 5. telefon fajny ale jak dla mnie 5 cali ciezko sie obsluguje 1 reka (drive ma 4,5" i spokojnie 1 reka wystarczy). koniec koncu po 4 dniach nie wiadomo jak rozlal sie ekran/wypalil. oddalem wzialem drive'a i mam spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi