Skocz do zawartości
monkasta

"Petycja" w sprawie root 2.2.1 do UnrEVOked

Rekomendowane odpowiedzi

Na XDA w tym wątku, ludzie wpisują się (najczęściej +1 signed) na petycję. Wiadomo, że ma to małe szanse powodzenia, ale warto pokazać, ile ludzi czeka na root 2.2.1. Można też tam przeczytać, że UnrEVOked przy próbie zrootowania Wildfire'a zrobiło z niego po prostu cegłę, więc teraz najprawdopodobniej nie zajmują się tym z tego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Genn

Więc coś jest nie tak, że posiadam 2.2.1? Pozdro :)

Bo aż zwątpiłem :P.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iHusky

ja już 2 razy do nich pisałem w sprawie roota Wf o tylko dostałem link do kodu źródłowego exploita i nic....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie chcą nawet zrzucić się im na nowy telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iHusky

myślisz że coś z tym zrobią??? zapomnij po prostu wolą bardziej się droższymi telefonami zajmować i takimi które nie mają hboota

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem czy dobrze trafie w temat ale czy nie lepiej zrobic sobie goldcard i montowac romy inne przez Ruu? moze cos zle rozumiem to prosze o info, skoro mozna zamontowac kazdy rom to po co czekac na oficjalne unrevoked?

// Nie da sie obnizyc HBOOTa 1.0++ instalujac RUU

Edytowane przez Marurban

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Inicjatywa jak najbardziej słuszna. Myśle, że Panowie z UnrEVOked nie "olaleją" nas. Oczekiwania są spore, no i wiele osób czeka w tym ja też. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli byłaby zrzuta na kupno Wildfire to na pewno coś przelałbym im. Za usługę XTC Clip płaci się średnio 40 zł i po takim procesie nie ma możliwości odzyskania gwarancji. A jeżeli ekipa unrevoked zajmie się tym, to nie dość, że będzie to darmowe, to jeszcze będzie można łatwo odzyskać gwarancję. Na ebay kosztuje poniżej 300 $ za nowe, więc ma to jakiś sens.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle ze po nowym update exploit unrevoked zostanie zapewne zalatany i stracisz swoje S-OFF :) Lepiej zrobic xtc clipem i miec z banki i bez stresowo sobie upgradowac co chcesz i jak chcesz.

Kupisz im telefon, a potem bedziesz plakac ze nowy update wyszedl i juz nie masz S-OFF i roota i znow bedziesz im telefon kupowal ;) hehehehe

Lepiej raz a dobrze!

XTC

// Chyba nie wiesz o czym piszesz

Edytowane przez Marurban

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x