Skocz do zawartości
florek237

Lenovo Yoga B8000-F - aktualizacja do nowszego Android'a?

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Musisz czekać jak plus wypuści aktualizację. Lub wgrać czysty soft jak znajdziesz w necie

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam, czy aktualizacja oprogramowania może pomóc na tym tablecie dostęp do dysków zewnętrznych o formacie ntsf? czy może to tylko mój nie widzi a innych tak?

nie chciałbym robić roota bo szkoda gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam was wszystkich. Co prawda nie testowałem wydajności itd na 4.2.2 lecz swoja yoge 8 3g od razu updatowałem do 4.4.2 heh... powiem tak wcześniej mialem a3000 to to samo tylko w wersji 7 cali i dual sim i baterią reszta taka sama... lecz tam wydajność była znacznie większa... np asphalt 8 tam idzie na max bez zacięć tutaj na medium jest ciężko... zauważyłem również błędy w "sterach graficznych" (nie wiem czy tylko na 4.4.2 czy wcześniejsze lepsze) lub ich konfiguracja z resztą systemu... gdyż w niektórych grach tekstury mrugają... co nie miało miejsca na a3000 mimo takiego samego układu... i jeszcze ten dynamiczny kontrast (i brak możliwości jego zablokowania) zmieniający się w zależności od tego co aktualnie jest wyświetlane....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem po aktualizacji. Z tego co zauważyłem podczas uruchamiania jest nowa wstawka " Lenovo powered android" i wydaje mi się że dłużej się uruchamia. Można też wywalić wszystkie ikony z tego dolnego paska czego w poprzedniej wersji nie mogłem zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co ja widzę dalej skopane jest spolszczenie androida.

Wysłane z mojego Lenovo B8000-F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam podłącze się do tematu. Dziś po aktualizacji do wersji 4.4 tablet przestał mi działać tzn po uruchomieniu pojawił się napis Lenovo i nic dalej nie szło aż bateria padła a gdy chciałem go włączyć to nic się nie pojawia(czarny ekran) co robić???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    y4r3k

Panowie.... mam wersje 10'' bez 3G. Pomimo braku roota i wipe aktualizacja nadal wyrzuca błąd w trakcie...

Widziałem aktualizacje do pobrania dla 3G (od rosjan)... ale to tylko dla wersji 3G. Czy ktos sobie poradził z tym problemem ?

......

OK, udało się ;)

Wgralem najpierw starszego androida pobranego z rosyjskiej stronki, potem aktualizacje poszły aż do 4.4.

Edytowane przez y4r3k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szy_a

Moje wnioski po aktualizacji.

Bateria szybciej leci w dół.

Ekran ma większe problemy z dokładnością dotyku, w poprzednim andku przejście na ostatnia stronę tegoż wątku nie było problemem teraz juz jest i trzeba powiększyć ekran i dopiero kliknąć na ostatnia stronę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tablecie z brandem Plusa (tylko aplikacje, ekran startu normalny) nie ma aktualizacji. Ktoś wie kiedy będzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To samo mam po aktualizacji zauważyłem gorszą reakcje ekranu na dotyk, bateria szybciej leci w dół. Ogólnie mam nadzieje, że dadzą jakieś poprawki.

Wysłane z mojego Lenovo B8000-F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi