Skocz do zawartości
rafigroszek

Petycja do sony w sprawie 4.4 dla XSP

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Na forum sony jeden z użytkowników dał link do petycji w sprawie stworzenia, a raczej dotrzymania obietnicy zrobienia androida 4.4 dla Xperii SP. Nie wiem jaki jest stosunek Sony do takich akcji, ale wydaję mi się to sensowne, bo zobaczą ile osób na to czeka (narazie zarejstrowało się 4020 osób, a próg ustawiony jest na 5000).

Dzięki za ewentualne wsparcie akcji. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie warto poganiać SONY,ponieważ to jest bezsens!

Chyba nie chcecie ''zepsutego'' KITKATA?

Z 4.3 zrobili tak samo poganiali,poganiali i co się stało?

Ja tego nie podpiszę nawet za 1000 złotych!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie zachowujecie sie jak dzieci w przedszkolu.

Jesli ktoś myśli że tak wielka firma przejmuje się 5 tysiacami jakiś forumowiczów to chyba jest niespełna rozumu.

Sony nie podało żadnych oficjalnych informacji o aktualizacji androida na Xperie SP.

Jesli już mówimy o Androidzie 4.4 to na chwilę obecną mówi się jedynie o Xperii Z1, Z1 Compact oraz Z Ultra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Petycja 5000 osób jest śmieszna,

@MixoMaxo gdyby Sony wypuściło aktualizację zgodnie z zapowiedzią, a nie z kilkukrotnym przekładaniem terminu i na dodatek skopaniem softu to nikt by się nie denerwował. Myślę że sztab ludzi pracujących nad kodem jest tam wystarczający aby wyeliminować wszystkie błędy 4.3 w mniej niż miesiąc

Polityka firmy jest wiadoma wyprodukować urządzenie z pewną ilością wad aby konsument szybko chciał go zmienić na coś lepszego no tylko że sony z tymi wadami trochę przesadza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadanie chociaż "zepsutego kitkata" ułatwia sprawę devsom i ludziom z zablokowanym bootloaderem. Mają dostęp do jądra 4.4 bez żadnego kombinowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj Sony poinformowało że nasza Xperia SP nie otrzyma aktualizacji Do KitKat'a.

Smutne wieści docierają z forum frandroid, na którym to udziela się między innymi koncern Sony w sekcji “Sony odpowiada na pytania”. Jednym z najbardziej istotnych pytań, było to dotyczące aktualizacji oprogramowania do systemu Google Android 4.4 KitKat dla Sony Xperia SP – Sony odpowiedziało, że smartfon nie otrzyma owej wersji systemu.

Na całe szczęście jeszcze nie wszytko stracone, gdyż na stronie sonymobile w sekcji Sony Care, możemy przeczytać, że “trwa badanie” najnowszej wersji systemu, dlatego też nie wykluczone, że wszystko zakończy się pomyślnie. Niestety na chwilę obecną trzeba czekać na oficjalny komunikat Sony Mobile.

źródło: forum.frandroid via xperiablog, sonymobile

Edytowane przez Chatecek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Człowieku, to był Prima Aprilis -,-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widze że nie zadałeś sobie nawet trudu aby przeczytać że ta wiadomość jest z dzisiaj .

A z tego co wiem to dzisiaj jest 2.04 a nie prima aprilis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r4dzio
    Człowieku, to był Prima Aprilis -,-

Jaki Prima Aprillis? Dla mnie jest już od dawna wiadome, że SP KK nie dostanie, a to było jednym z powodów, dla którego zainteresowałem się tym telefonem.

Najpierw Sony mówi, że SP dostanie 4.4 i nawet na stronie supportru jest, że następna wersja to KitKat, potem zmienili to na "trwa badanie" i od kilku miesięcy jest cisza, nie ma nawet nowych certyfikatów. Jak dla mnie scenariusze są dwa:

1 - bardziej prawdopodobny - SP nie dostanie KK i Sony po raz kolejny wydyma swoich klientów bez wazeliny

2 SP dostanie KK, ale Sony trzyma ludzi w niepewności, żeby kupili M2, a jak odpowiednia ilość M2 się sprzeda, to SP KitKata dostanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raciborski
    Notatka od Administratora: Raciborski
    wykrzyk.png Panowie, dyskusja raczej w tym wątku jest zbędna. W pierwszym poście jest link, macie ochotę proszę pisać petycje. Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x