Skocz do zawartości
Carlo

nauka angielskiego i niemieckiego

Rekomendowane odpowiedzi

Carlo

Witam.

Planuję pozbyć się w najbliższym czasie wave'a i przejść na android lub wm. Zastanawiam się, czy są programy do nauki języków obcych na androida? Na windowsa są na pewno.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    karpiu
    Witam.

Planuję pozbyć się w najbliższym czasie wave'a i przejść na android lub wm. Zastanawiam się, czy są programy do nauki języków obcych na androida? Na windowsa są na pewno.

Pozdrawiam!

AnyMemo - dobra aplikacja do nauki słówek ale i nie tylko. Można korzystać z gotowych baz jak i w prosty sposób tworzyć swoje własne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pitt01
    AnyMemo - dobra aplikacja do nauki słówek ale i nie tylko. Można korzystać z gotowych baz jak i w prosty sposób tworzyć swoje własne.

Angielski Slownictwo - można pobierać dowolne lekcje wraz z nagraniami (również własne) i potem pracować w trybie offline

Opis na

Angielski Slownictwo - aplikacja na smartfona z systemem android

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

English in a month. busuu. nie znam wiecej. co do niemieckiego to German in a month chyba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nisef

Witam, mam pytanie. Czy istnieje możliwość wgrania do jakiejś aplikacji do nauki angielskiego (np. Angielski Słownictwo, MobiLang.pl) swoich słówek, ale żeby były zsynchronizowane z plikami mp3. Posiadam fiszki + nagrania mp3 (wydawnictwo Cztery Głowy) i chciałbym się uczyć tych fiszek. Zależy mi jednak, aby w trakcie wyboru danego słowa/zdania można było odsłuchać nagrania. Czy ktoś coś wie na ten temat?

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcialem sie spytac czy ktos moze posiada wszystkie lekcje do programu Angielski Slownictwo??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odświeżam temat, ponieważ od kilku tygodniu używam Duolingo, aplikacji do nauki języków obcych i serdecznie ją wszystkim polecam. Miałam styczność z wieloma programami, jednak dopiero teraz czuję się usatysfakcjonowana!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.duolingo

To co różni Duolingo od dotychczasowych aplikacji, których do tej pory używałam, jest ciekawsza forma i mobilizowanie do kontynuacji nauki. Ładna grafika, kurs rozrysowany w formie drzewka (musisz odblokować sobie przejście do kolejnych poziomów nauki) i ogólnie super forma gry "z 3 życiami w każdej lekcji" jest dla mnie jak najbardziej przemawiająca.Oczywiście można rywalizować ze znajomymi (za lekcje dostaje się punkciki), sprawdzać statystyki etc a to często motywuje do dalszej nauki.

Polecam więc wszystkim i czekam na kolejne języki do nauki do wyboru :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi