Skocz do zawartości
peter997

SG Note 2 N7102 dual sim - jak wgrać j. polski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zakupiłem ostatnio note 2 model GT-N7102 dual sim i mam problem teraz bo okazało sie iż jest to tel. przeznaczony na rynek chin i dostępny jest tylko język w postaci krzaczków i angielskim nic więcej i tu moja wielka prośba do was czy ktoś moze mi pomoc w wgraniu języka polskiego oraz napisze co zrobić aby kożystać z google play bo po wejściu i próbie zainstalowaniu obojętnej aplikacji wywala komunikat NIEMASZ ŻADNYCH URZĄDZEŃ .....

Mały opis tel:

model jak w/w

android 4.3

baseband ver N7102ZCUEML1

kernel ver 3.0.31-2256167 [email protected]#1

build num jss15j.n7102zcuenb1

zdjęcia postaram się dodać dziś wieczorem. Szukałem na forum i znalazłem temty z których wynika że to podróby czy z moim jest identycznie Nadmieniam że po wprowadzeniu w download mode wyświetlają się informacje: odin, model gt-n7102, samsung official status, official, knox 0

Pozdrawiam

Edytowane przez peter997

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałem wszystkiego z uwagi iż na forum już ktoś pytał o j. polski i polecili mu właśnie locale more pro ale tu mam problem z google play nie mogę pobrać aplikacji bo wywala mi komunikat NIE MASZ ŻADNYCH URZĄDZEŃ.... a aplikacji nie ma w telefonie >:( Może ktoś poleci jakieś oprogramowanie root lub inny sposób. ;/

post-240411-14255744636879_thumb.jpg

post-240411-14255744637145_thumb.jpg

Edytowane przez peter997

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Doddek

Masz problem w sensie że ten sposób nie działa, czy że nie możesz zainstalować z google play?

Wrzucałeś plik .apk na kartę pamięci i tak próbowałeś zainstalować program?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Doddek dzięki ze się odezwałeś ale nie mogłem zainstalować z google play a o karcie nie pomyślałem. Poradziłem sobie za pomocą Mobogenie i LocaleMorePro bo google nie chce coś chodzić na tym fonie ale co najważniejsze to fonik już ma j. polski :hurra:

Podczas prób i poszukiwań znalazłem opis że może nie posiadać jakiejś licencji ale ile w tym prawdy to nie wiem bo np. gmail-a dalej nie moge odpalić i dalej muszę szukać przyczyny ale to chińczyk tylko :PP i lubi z tego co widzę robić psikusy. A tak na poważnie to fonik super szukałem go już od dawna i w końcu się trafił. Przedtem miałem n-7100 i nie narzekałem poza jedną rzeczą brak drugiej karty a teraz mam i jest ok polecam wszystkim. Noucik ma wszystko co n-7100 ale koledzy i koleżanki przestrzegam przed PODRÓBAMI bo tego jest mnóstwo sam się nawet pokusiłem na pewnego '' Star '' dużo im jeszcze brakuje.

krzanu212

Co do ceny dziewięć stówek ale to i tak mniej niż jeden gość chce na allegro bo on życzy sobie przeszło dwa koła. Co do wyświetlacza też się obawiałem wypisałem z gościem około 30 email i zaryzykowałem ale na szczęście działa wszystko idealnie. Do wymiany jest szybka i tu ponowny mały psikus bo sklejona z wyświetlaczem ale myślę że powoli i zachowując ostrożność poradzę sobie.

Dzięki za pomoc Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Czy ktoś z obecnych mógł by mi wytłumaczyć czemu nie mogę uruchomić żadnej aplikacji google maps , gmail , sklepu itd.

Normalnie zaraz mnie trafi. Pobrałem GApps ale wyczytałem w necie że nie powinno się instalować go do chiński tel. Prawda czy ktoś se głupoty pisał Proszę o odp bo nie chce czegoś spartolić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Doddek

xda-developers - View Single Post - Galaxy Note II Dual Sim N7102

W tym poście ktoś podaje linki do romów dla Twojego modelu.

Jest tam rom N7102ZCDMD2 pre-rooted with Google Apps/framework. Może po sflashowaniu tego romu sytuacja z aplikacjami google się poprawi. Jeżeli będziesz próbował, daj znać co z tego wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok co prawda zaczynam dopiero zabawę z n7102 prędzej raz tylko robiłem root-a w 7100 ale wyszło może w tym też się uda

>:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Doddek przeglądałem tego posta i nie jestem pewny ale wydaje mi się że to and. 4.2.1 a ja mam 4.3 ;/ jak się mylę to daj znać Pozdrawiam

---------- Post dołączono o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Doddek przeglądałem tego posta i nie jestem pewny ale wydaje mi się że to and. 4.2.1 a ja mam 4.3 ;/ jak się mylę to daj znać Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Doddek

Faktycznie, mój błąd. Zapomniałem, że u Ciebie jest 4.3. Nie mam za bardzo teraz pomysłu co z tym zrobić ;/

Gdyby mi coś wpadło do głowy, to na pewno dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi