Skocz do zawartości
carmel

[4.1.1]Rom Termin by.MatsPunt

Rekomendowane odpowiedzi

Dodajesz to w celu zainstalowania dodatków od Aroma, czyli np.

Gallerys(system/app): CM10 Gallery(Camera app included!), stock Album(SemcAlbum), Quickpic)

Jak napisał MatsPunt w opisie swojego ROM'u. Zgaduję, że zazwyczaj używałeś CWM, ja natomiast tam gdzie się da korzystam z TWRP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak, ale nie jest to wymagane. Problem leży gdzie indziej, tylko gdzie.

ps. Tak używam CWM :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mógłbyś mi szerzej opisać problem ? Bo ja osobiście już przez wiele problemów i przypadłości różnych softów przechodziłem, część udało się załatwić a część nie. Postaram się jakoś pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc tak: Wchodzę do CWM, robię wszystko jak trzeba, wybieram ROM i się instaluje. Po uruchomieniu telefonu następuje konfiguracja (czasami nawet ona się sama wyłączy, wyświetlając komunikat, że przestało działać), czasami da się ją zakończyć i wtedy zamiast pulpitu jest po protu czarne tło (nie dokładnie czarne, ale jakiś tam kolor jest :P), u góry jest tylko statusbar, który można rozwinąć. Dzięki temu mogę wejść w ustawienia, ale i tak to nic mi nie da. Jeszcze mogę go odblokować i zablokować. Tak jakby w ogóle nie czytało czegoś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten sam problem miałem gdy podmieniłem sobie Framework-res.apk w celu modyfikacji paska powiadomień, Czarne tło, statusbar, brak Dock'a i działało odblokowanie i zablokowanie Ekranu.

Czy zmieniałeś jakieś pliki wewnątrz softu ? Aż mnie kusi żeby sprawdzić jak u mnie zadziała ten soft, ale szkoda mi wszystkiego co sam zrobiłem na XBoost...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nie grzebałem, bo się na tym nie znam. Używam tylko Xposed Framework, w tym GravityBox - zmiana ikonek w statusbar (bateria, zasięg, itp.). Ale to chyba nie o to chodzi, bo Full Wipe powinien załatwić sprawę, a nawet jeśli nie to Termin v2 zadziałał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobię Backup'y i sprawdzę jak mi zadziała...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie najbardziej denerwuje przy zmianie ROM-u ponowne instalowanie aplikacji, zajmuje mi to dobrą godzinę. Idzie zrobić backup tych aplikacji czy coś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam Titanium Backup, aczkolwiek można robić Backupy w CWM również z tego co kojarzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz mnie o tym informujesz :E, zaraz sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi