Skocz do zawartości
dest

tylna klapka z wersji black edition - gdzie kupić ?

Rekomendowane odpowiedzi

dest

nie wytrzymałem zamówiłem i ja, 52zł z wysyłką, mam w rodzinie w domu note3 to jak dojdzie sprawdzę czy tworzywo jest tej samej jakości itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
klo

Moja już przyszła. Jest dużo lepiej niż myślałem :) Telefon się nie palcuje, nie jest taki śliski i o wiele lepiej się go trzyma w dłoni. Ja jestem bardzo zadowolony z zakupu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CrashNull

tak jak mówisz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dest

Mam i ja, myslalem ze nie bedzie taka sliska, wyglada bardzo ladnie, tylko nadal slisko....

Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CrashNull

co Ty opowiadasz? telefon leży w ręku jak żaden inny. jak "chropowaty" materiał może być śliski? coś Ty kupił? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dest

jak to co;), klapke do s4 mini z wersji black edition ;) za 52zł z wysyłką

uprzedzając kolejne pytanie tak to jest oryginał

oczywiscie jest duzo lepsza jak klapka zwykła (która jest mega śliska) ale szału na mnie nie zrobiła, mysle ze powodem jest etui (link do zdj http://www.casesinthebox.com/images/v/201308/hard-rubber-coating-back-case-cover-for-samsung-galaxy-s4-mini-i9190-black-p13768341920.jpg?iact=rc&uact=3&dur=4290&page=1&start=0&ndsp=30&ved=0CFsQMygFMAU) które miałem do tej pory, chropowate i nie ma mowy aby tel łapał uślizg w ręku

teraz etui zdemontowałem aby podziwiać nową klapkę i jak pisałem wygląda to super (jak note 3) ale śliskie takie, fuujj

narazie zostawiłem, jak będzie wypadać z rąk to etui na plecy i tyle black edition widziałem ;p eh dziwiak ze mnie :hyhy:

mimo wszystko polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CrashNull

po co kupiłeś klapkę, którą i tak zasłaniać chciałeś? jakbym używał dowolnego case'a, to szkoda by mi było kasy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dest

tak juz mam, lepiej aby nikt nie widział ile juz mam etui do s4 mini czy note 2 które leżą na półce heh :DD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Niedawno kupiłem s4 mini w kolorze białym i s-view cover do niego też w kolorze białym, i zastanawiam się nad kupnem klapki od wersji black edition. Może ktoś z was tak ma czy niebędą się te kolory jakoś strasznie gryzły chodzi mi o kalpke czarną i biały telefon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dest

Bialy przód czarny tyl ;) jak nie patrzeć będzie to widoczne ale wszystko sprowadza się do tego czy zaakceptujesz takie połączenie.

Jesli masz ochotę mieć klapkę od BE z plastikową imitacją przeszycia skóry (napewno ładnijesza klapka od zwyklej wersji) to nie zastanawiaj się tylko ją kupuj ;)

Od siebie napisze że mam zwyklą wersje, kupiłem klapkę ale nie podpasowała mi do pokrowca który mam na pleckach tel. 

Gdyby klapka BE nie była tak śliska to zrezygnowałbym z covera.... ale nie mogę pozwolić sobie na wyślizgniecie tel podczas szybkiego wyciągania i odbierania jedną ręką... stąd też klapka poszła na pólkę a cover został ;) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi