Skocz do zawartości
wojtek0018

Migający ekran w 4.3 - jaką masz serię? Tworzymy listę wadliwych modeli.

Rekomendowane odpowiedzi

Arctus

Ja miałem zamiar po majówce, ale po historiach z porysowanymi telefonami, czy też źle złożonymi zaczynam się mocno zastanawiać nad sensem oddania do serwisu. Nie używam wyświetlacza na maksymalnej jasności więc mi to miganie "zwisa". Ale z drugiej strony to kupiłem "sprawny" telefon, a nie jakąś chałę... Jak zdecyduje się odesłać to opiszę cały przebieg podobnie do soniacza ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich.

Od dwóch dni mam Xperia SP wersja 14W02, telefon bez brandingu. Przed kupnem czytałem recenzje, które tylko zachwalały ten telefon, wszystkie chyba były robione na Androidzie 4.1, teraz zastanowiłbym się przed kupnem.

ale do rzeczy:

po uruchomieniu telefonu był stockowy android 4.1 i ekran nie mrugał, zrobiłem aktualizacje przez telefon na 4.3 226 i później 201, później naprawa przez PCC. W obu przypadkach telefon mrugał i zdecydowanie zwolnił.

mam do porównania inny model SP 13W25 tam jest android 4.3 201 i ekran nie mruga. Tam jest branding T-Mobile ( którego w ogóle się nie odczuwa) jego File System Version - TELEKOM-LTE ( w moim jest GLOBAL LTE); Customization version: w niemigającym modelu 4717_R4B (u mnie 3334_R3B)

Telefon drugi, niemigający chodzi płynniej i szybciej. Być może jest możliwość zainstalowania androida zbrandowanego przez T-mobile?

Jeśli nie to czy ktoś mógłby podać namiar na stockową wersje 4.1? wrócę do oryginalnego softu, zobaczę jak działa i nie-mruga i być może przy nim zostanę.

Mam nadzieję, że mój post coś wniesie do dyskusji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartos38

Witam ja ma wersję 13W37 orange aktualizacja 4.3 201 przez telefon telefon po aktu.mulił zacinał się masakra, zrobiłem tak przywróciłem ustawienia fabryczne i ważne nie przywracać kopi zapasowej instalować aplikacje od nowa ze sklepu wiem że to mozolne ale u mnie zadziałało telefon śmiga nie ścina się działa szybciej niż na 4.1 wyświetlacz nie zauważyłem żeby migał wygląd o wiele lepszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krychu3

13W49 był brandowany z plusa miga na wszystkich romach 4.3 JB i KK (customach,oryginalnych producenckich,czystych).

Proponuje zrobić grupowo petycje do firmy sony o naprawienie swojego błędu i wyjaśnienia ponieważ występuje to u bardzo dużej grupy osób.

Ponieważ to nie jest kibel z przed czterech lat tylko roczny telefon wyżej niż średniej klasy.

Edytowane przez krychu3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arctus

Kto nie wysłał petycji ten trąba.... ja wysłałem kilku użytkowników wklejało gotowca z linkiem gdzie ją złożyć. Martwi mnie to, że do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi... Powinienem otrzymać o tym info na e-mail czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WUZ UP HomZ!

Respects from Spain.

I tell u

sony abandons its customers. I had this conversation with the agent chat sony.

You have been connected to an agent

David Ruiz : Hi Raul Lopez , thank you for choosing Chat Support Sony Xperia . My name is David , allow me a moment while I check your query and verify your data.

David Ruiz : We would like to offer personal attention , I need you to do me facilites your name, email and telephone contact .

Raul Lopez : Hey David

Raul Lopez : My name Raul LopezXXX . [email protected] tlf: 605XXXXXXX

David Ruiz : This issue should be solved if you update the software again from a pc , you've come to try?

Raul Lopez : 4 times

Raul Lopez : David or more .

Raul Lopez : restoring factory before and after , not before or after reset ,

Raul Lopez : from pc companion

Raul Lopez , from SUS

Raul Lopez : removing sim and sd

Raul Lopez : with sim and sd

Raul Lopez : removing internal and without deleting files.

Raul Lopez is not isolated.

David Ruiz : In this case it is necessary that remitas your phone to one of our technical services for examination in what province are you?

Raul Lopez : there are many videos showing the same fault .

Raul Lopez : Sevilla

Raul Lopez : capital.

Raul Lopez : David, gave me an address , and refuse to take phone !

Raul Lopez : ASS**TEL

Raul Lopez : in the town of D***** (Sevilla )

Raul Lopez is shame that a brand like SONY has a technical service basura

Raul Lopez : forgiveness , Horrible .

David Ruiz : That's because such technical service and stopped working with us

David Ruiz : you must send it by your vendor

Raul Lopez : I went to it, in my case ( Orange) . and outsourced service Euroterminal ANOVO and telecom

Raul Lopez : guarantee that I have as a user of Sony, is that technical servivio trusted brand

Raul Lopez : NONE

Raul Lopez : the modus operandi of the technical service is reportable .

David Ruiz : Sony does not repair terminals, are authorized to perform the repairs companies.

David Ruiz : I've already mentioned how you should proceed , is there anything else I can help you ?

Raul Lopez : breaking the bumper moisture to blame and deny repairs

Raul Lopez : No David , you can not help me at all, because you have nothing that help. how to proceed and I incrita you indicate this in the civil code.

Raul Lopez : consumer rights .

Raul Lopez : shabby .

Raul Lopez : thanks anyway.

David Ruiz : Thank you for choosing Sony Xperia . Have a nice day!

If you need further information you can visit our website: Xperia™ Smartphones from Sony - Sony Smartphones

Your session has expired . You can close this window .

Judge for yourselves.

NOT give solution. SAT and do not want trouble. Just make money.

I follow this topic too in SOny Forum about flickering screen.

1. Bugfixes on 12.1.A.1.201 and flickering that still... - Page 13 - Support forum

2. Re: Maybe its time for SONY to answear about scree... - Page 7 - Support forum

For my dead this has to be solved

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

RawLeone to jest forum w języku polskim albo przetłumacz albo wywal to co wstawiłeś. Co do tematu, kompletnie nie wiem po co robicie spis serii, to Wam nie usunie mrugania. Sony doskonale wie o mrugającym ekranie i nie zamierzają z tym nic robić, gdyż nie jest to żaden problem w użytkowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

RawLeone chyba nietutejszy jest z tego co zauważyłem w kilku poprzednich jego postach, pewna doza wyrozumiałości dla obcokrajowca nie zaszkodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Friends, Im Spanish. I dont speak Polish. and my englisg its so bad, but we can try to understand cause we have the same problem. If u dont understand me.U cant to translate this in Google Chorme automatically. I make the effort to translate their posts, and I understand. Together we can fix our screen flicker xperia SP

I read posts from UK, Greece, France, and Polish too.. The problem is a fact.

Greetings From Spain.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi