Skocz do zawartości
wojtek0018

Migający ekran w 4.3 - jaką masz serię? Tworzymy listę wadliwych modeli.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem maila do Sony, jeśli nie uzyskam wyczerpującej odpowiedzi to wrzucę tutaj tego maila i zrobimy im mały spam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brand orange soft 201 mruga pm 0350

Edytowane przez dawidggg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    FreaX

@dawidggg

Napisz jeszcze jaka seria telefonu. Aby wiedzieć jak sprawdzić, przeczytaj pierwszy post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

13W37 brand play 201. ach... oby ludzie nie czytali tego forum bo w życiu nie sprzedam tego goooowna za przyzwoite pieniądze. Wg mnie to najrozsądniej byłoby zakutalizować telefony i grupowo rozpocząć oddawanie ich na gwarancję. Albo by naprawili soft albo przyznali by, że są matołami a sp to niewypał ze świetnymi bebechami, których nie są w stanie wykorzystać.

Edytowane przez pawelek696

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

13W44 eXzistenZ Ultra 3.0.0 (201) mryga :( (stock .266 też)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam na odpowiedź od Sony. Jeśli nic nie wniesie (to zrobimy im mały spam :) ) to oddam na gwarancje, jeśli ona też nie pomoże to sprzedaje to "cuś" - ostatnio widziałem S3 i Moto G za przyzwoite pieniądze na allegro :)

Wystrzegam wszystkich, którzy zastanawiają się nad kupnem Sony Xperia SP - oszczędźcie sobie czasu, nerwów i pieniędzy i kupcie coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon 13W16 (najstarszy?)

Brand Plusa, aktualizowany na bieżąco przez PCC (obecnie 12.1.A.0.266).

W codziennym użytkowaniu mrugania do tej pory nie zauważyłem.

Po ustawieniu max. jasności i wyłączeniu opcji "Dostosuj do oświetlenia" zostawiłem jasne tło ustawień i ściągnąłem na dół belkę powiadomień. Na tym szarym tle da się zauważyć niewielkie zmiany jasności w środkowej części ekranu, jednak rzeczywiście trzeba się mocno wpatrzeć.

Przy jasności ustawionej w połowie skali efekt jest prawie niedostrzegalny.

Przydałby się pewnie jakiś filmik poglądowy, żeby wiedzieć co mruganiem jest a co nie. Może wrzuci ktoś, u kogo to mruganie jest wyraźnie widoczne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też proponuję dodać tutaj filmik mniej więcej jak wygląda to miganie ekranu, bo ktoś może to sobie pomylić z klatkującym dostosowywaniem do oświetlenia, ja też nie wiem jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    FreaX

Ja mogę dzisiaj nagrać filmik i wrzucić na YT jednak nie wiem czy będzie to widoczne na kamerze. ;-)

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mruganie jest charakterystyczne i jeśli ktoś je ma to na pewno je zauważy na ustawionym na 100% poziomie jasności.

Najlepiej położyć telefon na biurku, nachylić się i nieruchomo oglądać ekran. Mruganie jest najsilniejsze po lewej stronie oraz w lewym górnym i dolnym rogu.

Mam ustawiony jakiś biało pomarańczowy motyw dlatego pasek z przyciskami na dole jest biały - mruganie kontrastuje z całym boxem powiadomień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi