Skocz do zawartości
mseifer

Galaxy Tab 3 czy warto za ta cene? Jak sprawdzic stan rozmow?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupic ten tablet: Nowy SAMSUNG TAB 3 10.1 P5200 BIAŁY 3G 16GB GWAR24 (4125185684) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Jak myslicie warto za ta cene czy cos tu jest nie tak?

I pytanie drugie. Jak bym go bral to jak sprawdzic faktyczny stan rozmow orsz numer imei kodami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    carmel

Prawdopodobnie,nie znajdziesz nic tańszego,jeśli chcesz model 10.1.

Ja na twoim miejscu poszukał bym wersji 8'',bo jest bardziej kompaktowa.

Natomiast ta aukcja wygląda dobrze i cena też nie jest zła,bo pamiętaj,że im mniejsza cena,tym większe prawdopodobieństwo bubla z Chin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Natomiast ta aukcja wygląda dobrze i cena też nie jest zła,bo pamiętaj,że im mniejsza cena,tym większe prawdopodobieństwo bubla z Chin.

Plusem w porównaniu do innych aukcji jest to że jest faktura Vat z Tmobile a nie marża. Trochę mnie właśnie ta niska cena zastanawia...

Zna ktoś odpowiedź na drugie pytanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Igorius

Vena nie jest niska. Ostatnio zastanawiałem się nad tym tabletem i pewna pani sprzedawała z distro T-mobile za 830zł + KW. Ja na Twoim miejscu wybrałbym zupełnie nowego z Agito.pl gdzie jest tylko kilka zł drożej ale z darmową wysyłką - zero ryzyka jeśli chodzi o stan tabletu - bo nowy.

Samsung Galaxy Tab 3 10.1 P5200 16GB 3G - Sklep internetowy Agito.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja na Twoim miejscu wybrałbym zupełnie nowego z Agito.pl gdzie jest tylko kilka zł drożej ale z darmową wysyłką - zero ryzyka jeśli chodzi o stan tabletu - bo nowy.

KW? Ten akurat mam możliwość oglądnąć w Krakowie. 1059 a 1200 zł to nie kilka zł... Przecież jest faktura i piszą że nowy to chyba wałka nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Igorius

Codziennie pojawiają się jakieś oferty Galaxy Tabów 3 na Allegro od osób, które dostały je z T-mobile czy z Playa zatem możesz sobie sam wybrać co wolisz - nie jest problemem kupić dwu- albo czteromiesięcznego Taba 3 w cenie poniżej 1000zł przecież... Ceny mogą jeszcze spaść ponieważ na koniec miesiąca zapowiadana jest premiera Tabów 4, które zapewne dostępne będą w Polsce w czerwcu (obstawiam cenę około 1350 zł za 10.1 cala). Na plus nowych Tabów będzie 1.5GB ramu i czterordzeniowy Snapdragon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Codziennie pojawiają się jakieś oferty Galaxy Tabów 3 na Allegro od osób, które dostały je z T-mobile czy z Playa zatem możesz sobie sam wybrać co wolisz - nie jest problemem kupić dwu- albo czteromiesięcznego Taba 3 w cenie poniżej 1000zł przecież...

W Krakowie akurat takiego wyboru nie widzę... a jak są to przeważnie faktury marża lub paragon z którymi nie mam gwarancji:/.

Z ofert to jest jedna jedyna oferta którą mogę pomacać.

Pytanie jeszcze jedno. Czy znajdę w podobnej cenie tableta o prawie takich samych parametrach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Igorius
    W Krakowie akurat takiego wyboru nie widzę...

Oferty z całej Polski, jak to na Allegro. Boisz się zamawiać z przesyłką z innego miasta...?

Nie? To proszę: Samsung Galaxy Tab 3 10.1 16 Gb Nie udany prezent (4115727740) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Wystarczy tylko napisać zapytanie do sprzedającego o fakturę... ;)

A tu masz całkiem nie otwierany, z oryginalnymi dokumentami: http://allegro.pl/nowy-samsung-galaxy-tab-3-10-1-p5200-plomba-torun-i4091130259.html :PP

Zatem co, nie ma, nie widzisz? Wystarczy tylko poszukać, ot co :cool:

Czy znajdę w podobnej cenie tableta o prawie takich samych parametrach?

Bez 3G i z trochę mniejszym ekranem (ale lepszą rozdzielczością) jest na ten przykład Modecom FreeTab 9000 IPS - ma za to taki sam procesor (lecz wyżej taktowany bo @2.0Ghz) i więcej pamięci (bo podwójną jej ilość). W ostateczności możesz spojrzeć też łaskawym wzrokiem na Galaxy Note 10.1 1gen - dzisiaj widziałem też Galaxy Note 10.1 2014 Edition za 1.190zł (wersja bez wbudowanego modemu). Jak sę szuka to się coś znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A tu masz całkiem nie otwierany, z oryginalnymi dokumentami: http://allegro.pl/nowy-samsung-galax...091130259.html

Paragon lub FV MARŻA

To proszę: Samsung Galaxy Tab 3 10.1 16 Gb Nie udany prezent (4115727740) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Używka...i do tego bez gniazda sim.

Dlatego myślę o tym z Krakowa z odbiorem osobistym o którym pisałem w pierwszym poście. Nówka z fakturą z tmobile.

Bez 3G i z trochę mniejszym ekranem (ale lepszą rozdzielczością) jest na ten przykład Modecom FreeTab 9000 IPS - ma za to taki sam procesor (lecz wyżej taktowany bo @2.0Ghz) i więcej pamięci (bo podwójną jej ilość). W ostateczności możesz spojrzeć też łaskawym wzrokiem na Galaxy Note 10.1 1gen - dzisiaj widziałem też Galaxy Note 10.1 2014 Edition za 1.190zł (wersja bez wbudowanego modemu). Jak sę szuka to się coś znajdzie.

Generalnie chciałbym mieć możliwość wsadzić kartę sim do tableta jak znów będą promocje orange na neta w wakacje. Zawsze napisać smsa wtedy można czy nawet zadzwonić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Igorius
    Paragon lub FV MARŻA

Po pierwsze dostajesz ORYGINALNE dokumenty od pierwszego nabywcy a więc gwarancję masz od dnia zakupu przez poprzedniego właściciela. Po drugie - tak czy siak sklep obowiązuje ustawa konsumencka, z której w ostateczności możesz skorzystać - najpierw jednak korzystasz z tego, co napisałem wcześniej. Nie ma gwarancji? Bzdura!

Używka...i do tego bez gniazda sim.

Drugie zdjęcie - widoczne gniazdo na karty microSD, port podczerwieni i gniazdo sim. Zatem jak bez gniazda sim? Nie pisz bzdur!

A gwarancję masz pierwotną - mniższa cena to i krótsza gwarancja - coś za coś.

Widzę, że boisz się używek a do tego niedokładnie przeglądasz aukcje o oferty, brak Ci spostrzegawczości - a tylko dzięki temu można znaleźć okazję.

Generalnie chciałbym mieć możliwość wsadzić kartę sim do tableta

Szukaj tańszej okazji na Allegro z gwarancją - podałem dwie oferty a jest tego więcej, codziennie jakieś nowe, wystarczy tylko poszukać dobrze... Się chce - się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi