Skocz do zawartości
przemas2468

Tablet nie zapamiętuje statystyk zużycia baterii po wgraniu firmware

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam taki problem, więc od początku. Kilka dni po zakupie chciałem skorzystać z funkcji dzwonienia, to wgrałem soft "A3000_A422_008_019_131107_WW_CALL_FUSE", lecz nie wiedząc dlaczego, zauważyłem, że po każdym wyłączeniu zaczął tracić statystyki zużycia baterii. Z tego, co ja pamiętam, to przed wgraniem było normalnie. Czy ktoś z Was też miał taki problem i jak to rozwiązać? Proszę o pomoc.

Edytowane przez kiler73
    Literówka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamieniałeś pamięć? Bo miałem tak -problemy ze wskazaniem baterii - właśnie przy podmianie pamięci. Przy romie 107 czy 112 żadnych takich historii nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie zamieniałem pamięci, bo używam aplikację DirectoryBind :)

Teraz wgrałem europejski firmware i nie gubi jakoś teraz, chyba musiałem coś sknocić. Wezmę spróbuję ponownie i zobaczę.

---------- Post dołączono o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

No i wgrałem na czysto, ale niestety jest ciągle to samo - daję restart i gubi statystyki baterii w Ustawieniach. Teraz nie wiem, co mam z tym fantem zrobić, a ja nie chcę stracić aplikacji do telefonowania. Doradźcie mi coś :(

P.S. Ja w międzyczasie ściągnę inny firmware z Calling i wgram. Ciekawe też, czy ma na to wpływ może partycjonowanie FUSE czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawa conajmniej dziwna. Jeśli robiłeś krok po kroku jak w tutorialu to efekt powinien być jak u mnie czyli ok.

Generalnie spróbuj skalibrować baterię np. przy użyciu apki bateria hd - może pomoże a zaszkodzić nie zaszkodzi. Pozdrawiam

p.s. Polecam 107 I jak go wgrasz to od razu zaktualizuj do 112 przez OTA.

Edytowane przez redhead

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A teraz inaczej zrobiłem - wgrałem firmware na innym komputerze i pomogło ;) Dzięki @redhead chociaż przynajmniej za pomoc i wskazówki.

Proszę moderatorów o zamknięcie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi