Skocz do zawartości
lukaszr

Xperia Z + Pioneer MVH-360BT + Bluetooth = dziwne przerywanie muzyki na ułamek sekundy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zamontowałem dziś w swoim aucie radio Pioneer MVH-360BT, sparowałem z Xperią Z (4.3, soft 10.4.1.B.0.101, bez modów, bez rootów). Wszystko w sumie gra ładnie, ale jest jeden problem: otóż co jakiś czas, co kilka minut, muzyka jest przerywana na ułamek sekundy. Tzn. muzyka gra, ale wygląda to tak, jakby na chwilkę zrywało się połączenie BT z radiem. Ten ułamek sekundy mija i wszystko gra dalej ok.

Myślałem, że to może kwestia powiadomień ale nie, to nie to.

Czy ktoś się spotkał z takim problemem kiedykolwiek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nonz

Czy przy przerwach w odtwarzaniu pojawiają się jakieś komunikaty/sms/face/kalendarz?

Pierwsze co powinieneś zrobić to wykluczyć jakiś błąd aplikacji walkman - jeśli to z niej korzystasz.

Ściągnij np PoverAMP (trial) i zobacz czy problem nadal występuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie sprawdzałem, nie ma żadnych komunikatów. Muzyki słucham tylko i wyłącznie na PowerAmpie (kupiony). Sprawdzałem też jednak na Walkmanie i to samo.

Ale znalazłem dziś opcję w ustawieniach Bluetootha o nazwie "Czas widoczności". Była ustawiona na 2 minuty. Może to to? Będę dziś jechał autem to sprawdzę (przestawiłem na "brak limitu czasu"). Oby to było to...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi