Skocz do zawartości
DeTeMoto

ROM [4.3][05.04][Sense 5.5] Liberty S4 v6 - Innowacja jest tutaj.....

Rekomendowane odpowiedzi

Te funkcje są w kernelu, a ten "stockowy" z tego co się orientuje nie ma tych funkcji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DeTeMoto

Jeszcze nie ma custom kernela - ale jak zainstalujesz tolbox sense 6 to pewna namiastką jest uruchamianie klawiszem VOL+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m-a-d
    Napisano (edytowane)

DeTeMoto, zrobiłem jak mówiłeś tzn.: pierwszy instal z wipe, następny bez i jedyne co się zmieniło to to, że telefon się zatrzymuje na pierwszym ekranie: "htc this build..." i tak stoi. Czekałem 10 min, myślę że tyle wystarczy...

Edytowane przez m-a-d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kejsi

Wie ktoś może na xda w dziele o sense 6 nie ma linku do pobrania sa tylko SVN?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DeTeMoto

Musisz poszukać przeglądając kolejne wpisy - czasami ktoś wrzuci link do zipa. Ale proponuje SVN - bardzo często są jeszcze zmiany i pobierasz sobie tylko te pliki , które są zmienione. Też zacząłem zabawę z SVN przy okazji tego Romu - jest dobrze opisany i jest spolszczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://forum.android.com.pl/f838/insertcoin-sixthsense-3-0-6-5-11-401-10-android-4-4-2-sense-6-a-401906/

W drugim poście masz super opisane jak korzystać z SVN - jasno, prosto i czytelnie.

Sam z tego skorzystałem i w końcu nie muszę pobierać całego romu przy okazji aktualizacji kilku KB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DeTeMoto, zrobiłem jak mówiłeś tzn.: pierwszy instal z wipe, następny bez i jedyne co się zmieniło to to, że telefon się zatrzymuje na pierwszym ekranie: "htc this build..." i tak stoi. Czekałem 10 min, myślę że tyle wystarczy...

A nie miałeś błędu na koniec instalacji? Coś w rodzaju " Set_Metadata_Recursive..."

Jakie masz recovery?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m-a-d

Nie bylo błędu a recovery to twrp 2.6.1.0 Co ciekawe przez przypadek zrobiłem backup tego systemu i zajmuje on około 250 MB gdzie na przykład kopia vipera to ponad 800 MB czyli nie zainstalował całego systemu?

Tapatalknięte z HTCOSia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DeTeMoto

zmień TWRP na najnowsze - na pewno nie poszła instalacja - tu backup ponad 1 GB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi