Skocz do zawartości
dunia100

backup z poziomu komputera

Rekomendowane odpowiedzi

motorola milestone

na ekranie powitalnym wyskakuje mi błąd "android.process.acore został niespodziewanie zatrzymany" w żaden sposób nie mogę się dostać do aplikacji telefonu. chcę zrobić kopię zapasową wszystkich ustawień i aplikacji typu kalendarz (no bo terminów tam miliony) z kontaktami sobie poradziłam :) no ale są jeszcze notatki i takie inne...

no i moje pytanie - jak zrobić kopię, skoro nie mogę się dostać do telefonu? zdaję sobie sprawę, że muszę to zrobić za pomocą komputra, ale jak?

telefon muszę oddać do serwisu, więc zrobienie kopii jest dla mnie niezbędne.

z góry dziękuję wszystkim za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paniki

Na początek to proponuję nandroid backup ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak mozna zrobic nandroida z poziomu komputra? ja nie mam zielonego pojecia... jakby mi ktos tak lopatologicznie to opisal, to by bylo git :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dziale Milestone masz temat jak wgrac Androidiani recovery, jak juz wgrasz to zrob kopie danych. Potem flash nowego systemu KDZm i bez serwisu sie obejdzie.

Sent from my Milestone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie moge znalezc tego tematu :( moglbys podac mi linka? ja bede mogla to zrobic poprzez komp? bo do menu telefonu sie nie dostane...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://forum.android.com.pl/f115/poradnik-od-a-do-z-czyli-od-rootowania-do-flashowania-32556/

To się robi bez kompa z poziomu recovery.

W temacie masz pozycję OpenRecovery (Androidiani) przeczytaj co yam jest napisane, pobierz plik. wypakuj na kartę SD przez czytnik włóż kartę do telefonu, uruchom telefon trzymając jednocześnie x na klawiaturze jak pojawi się taki trójkąt z wykrzyknikiem to naciśnij VOL UP + przycisk aparatu wejdziesz w tryb recovery

potem za pomocą D-Pada wybierz opcję apply sdcard:update.zip i uruchamiasz skrypty startowe OpenRecovery schowane w pliku update.zip

Jak już wejdziesz w OpenRecovery to znajdź menu nandroid > backup i zaznacz data to Ci wystarczy.

Edytowane przez Reivenv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podziałało :)

można zamknąć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x