Skocz do zawartości
Jokeros

Dzwonki przypisane do osoby raz działają a raz nie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zauważyłem ostatnio problem z kontaktami w moim LG. Otóż, chciałem sobie założyć osobną grupę "praca" gdzie bym miał wpisane kontakty zawodowe. I do nich ustawić osobny dzwonek. I tu problem, bo wygląda na to, że tego zrobić się nie da. Więc postanowiłem przypisać dzwonek każdemu z osobna. Niewiele to dało, raz dzwonił dzwonek standardowy, a raz ten przypisany... Zauważyłem, że w kontaktach miałem wpisany bez +48. Jak to zmieniłem, to już było lepiej, ale i tak raz na jakiś czas dzwoni dzwonek standardowy zamiast przypisanego... Kompletnie tego nie ogarniam. Kumpel na Galaxy S miał podobne przejścia. To jakiś bug androida jako takiego? Z poprawnym rozpoznawaniem numerów to dawały sobie radę nawet bardzo stare telefony... ;)

Jokeros.

---------- Post dołączono o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Acha, soft tozwykłe niebrandowane 2.1

Edytowane przez Jokeros
    Tytuł niezgodny z regulaminem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Po pierwsze :

wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.

Przydatne linki:

Pierwsze kroki na forum

Zmiana tytułu wątku

Jak poprawnie nazwać temat

Kontakty (dzwonki i grupy) - dziwnie działają[/warnt]

Po drugie :

przenoszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem pewny, że temat jest sensowny i zwięźle przedstawia problem...

w : fraza "dziwnie działają" nie mówiła kompletnie nic

Edytowane przez WueRZet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak mam i również się zastanawiałem czym to jest spowodowane...

Tak coś mi świta, że może być to spowodowane podłączaniem telefonu do kompa przez USB. Telefon wtedy "traci" chyba łączność z kartą SD i może się wtedy coś miesza...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy rozwiązaliście ten problem ? Mam podobnie z Samsung Galaxy ACE tylko wygląda to tak, że telefon dzwoni ustawionym dzwonkiem i wiem, że to dzwoni syn. Gdy np. dzwoni córka, której przypisałem inny dzwonek telefon wykorzystuje dzwonek, który ustawiłem dla kontaktu syna. Poprzedni telefon Nokia E52 nigdy nie mieszała mi dzwonków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    magoo
    Czy rozwiązaliście ten problem ? Mam podobnie z Samsung Galaxy ACE tylko wygląda to tak, że telefon dzwoni ustawionym dzwonkiem i wiem, że to dzwoni syn. Gdy np. dzwoni córka, której przypisałem inny dzwonek telefon wykorzystuje dzwonek, który ustawiłem dla kontaktu syna. Poprzedni telefon Nokia E52 nigdy nie mieszała mi dzwonków.

Czy udało się rozwiązać ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi