Skocz do zawartości
Apadrava

Samsung Galaxy Note 2 N7102 dual sim- Nie działające poprawnie oprogramowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Od niedawna jestem w posiadaniu SGN2 N7102 dual sim, problem polega na bardzo częstym zawieszaniu się telefonu, braku zaświecenia się ekranu po zakończonej rozmowie, włącza się dopiero gdy rozmówca rozłączy, nawet przycisk ON/OFF nie pomaga, często nie działa wibracja , samoczynne włączanie Wi-Fi, trybu samolotowego offline, i wielu innych rzeczy. Pytałem się w paru komisach , powiedziano mi że nie ma możliwości zmiany systemu ani naprawy. Nie wierząc im postanowiłem napisać tutaj, mając nadzieje że inni użytkownicy tego pomogą. Powiedzcie czy faktycznie nie ma innego systemu lub nie da się naprawić tych irytujących usterek? Pozdrawiam

Edytowane przez Apadrava

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam kolego a powiedz mi czy w twoim SGN n7102 masz język polski czy spolszczałeś go jakimś programem. Pytam bo również od niedawna posiadam n7102 dual sim i po spolszczeniu nie mam może tylu problemów co ty ale mam np. z aplikacjami google i udostępnianiem internetu przy wejściu aby skonfigurować aplikacja się zatrzymuje i wywala mnie do głownych ustawień

Co do oprogramowania sam szukam i powiem że jest faktycznie trudno trzeba naprawdę dużo przejrzeć stronek aby coś dopasować do naszego :facepalm3: ale kto szuka ten znajduje :chytry:

Jak mi się uda to dam znać Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Up

Kolego miałem język Polski, z google też mam problem , po ok 20-30 sek zamyka mi strony dlatego odpuściłem sobie wyszukiwarkę w tel, co do udostępniania nie mam żadnych problemów od kiedy raz na tydzień zmieniam hasło do udostępniania :) czy jednak prawdą jest że nie ma innego systemu do tego telefonu :( Również jak znajdę dam znać. Pozdrawiam

Edytowane przez marcinowozniako
    Usunięcie zbędnej części.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ka4az

Upewniles się, że to nie podróbka? Jaka wersja andka, robiłeś full wipe?

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi