Skocz do zawartości
peter950

[Galaxy 551] CM 7.2 zawiesił mi telefon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wgrałem na kartę plik z CM 7.2, wszedłem w recovery mode i wybrałem install from sd card i wybrałem ten plik z CM 7.2. Teraz jak telefon się włącza pokazuje się logo Cyanogen Mode 7, a potem INDONESIA CYANMOBILE SQUADZONE. I dalej nic, tak stoi od kilku minut. Co robić? Co zrobiłem źle?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Win98

Jak już pragniesz szybkości to wgraj sobie AOSP 2.3.7 mojego autorstwa. Możesz też robić na nim OC.Pozatym to częsta przypadłość tego telefonu.

http://forum.android.com.pl/f545/aero-project-aosp-2-3-7-callisto-gt-i5510-403534/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli nadal nie rozwiązałeś problemu, wejdź w tryb recovery(Power + T) i użyj polecenia "wipe data/factory reset", a następnie dopiero po tym wybierz "install from sd card".

Jeśli po tym telefon w dalszym ciągu zawiesza się na etapie 'bootowania', przejdź ponownie w tryb recovery, do opcji bodajże advanced i użyj poleceń "/wipe system", "/wipe data", "/wipe cache" a następnie znowu wybierz "install from sd card" i restart.

Jeśli telefon nadal będzie się zawieszał, możesz spróbować wgrać fabryczny system 2.3.6 I5510XWKPJ_I5510TPHKP3_TPH.zip, po nim znów przejść w tryb recovery, wykonać "wipe data/factory reset" a po tym "install from sd card". Albo już na fabrycznym pozostać ;)

Oczywiście do wgrywania CM na fabryczny system wymagana jest zmiana fabrycznego recovery na ClockWorkMod recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi