Skocz do zawartości
Mr Patrick

Prada 3.0 - problemy po zachlapaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Moja Prada 3.0 została przypadkowa zachlapana. Nie była zanurzona w wodzie, jednak została oblana na tyle, że pod tylną klapką znajdowało się trochę wody. Od czasu tego zdarzenia borykam się z kilkoma problemami. Pierwszym skutkiem było trzeszczenie głośnika, jednak po dłuższej chwili i suszeniu problem ustąpił i głośnik gra normalnie. Następnie telefon samoczynnie się wyłączał, a przycisk power nie reagował, te wszystkie skutki nagle ustąpiły. Być może telefon wysechł, gdyż nie był jakoś mocno zalany. Nie wiem gdzie w tym telefonie znajduje się naklejka informująca o zalaniu, ale jeżeli o to chodzi:

post-137299-1425574490147_thumb.jpg

To u mnie także ma kolor biały.

Moje pytanie brzmi - czy gdyby problemy powróciły mogę liczyć na gwarancję? Jak by nie patrzeć naklejka ma kolor biały.

Dodam jeszcze, że na urządzenie wgrywałem CM 10.1, teraz jednak używam oryginalnego oprogramowania. Przy okazji - jak usunąć roota? Przy użyciu superuser?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na "bardzo znanym miedzynarodowym forum" jest temat o podnoszeniu LG (w tym Prady) w przypadku softbricka. Sam w ten sposob podnioslem telefon i obudził się na stockowym romie bez roota, wiec moze jesli sprobujesz wgrac kdz tamtym sposobem root sie usunie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sluchaj. Gwarancji ci nie uznaja. Oznaki zalania sa widoczne na plycie glownej nawet bez zmiany koloru naklejki. Ale byc moze... Jezeli ustapily ci wszelkie oznaki to ja osobiscie problemu nie widze.

Wysłane z mojego LG-P940 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi