Skocz do zawartości
CamilloVip

Smartwatch kompatybilny z LG G2

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Od jakiegoś czasu interesuję się smartwatch'ami i zastanawiam się czy jest jakiś, który by w całości działał z LG G2? A może warto poczekać, aż LG sam wyda swój smartwatch?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LG już wydało swój smartwatch LG G Watch, tylko jeszcze nie ma go w sklepach.

info: LG G Watch Release Date Approaches: LG Tweets Picture Of Google Smartwatch, Powered By Android Wear (Updated With More Photos)

natomiast samo G2 powinno współpracować z każdym uniwersalnym smartwatchem - tylko te samsungowe chyba nie są w pełni uniwersalne.

testowałem z produktami Sony (Smart View) i G2 działał bez problemu. tylko pytanie po co? :P

pozdro.,

m.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, może po prostu udam się np. do salonu Sony i przetestuję na miejscu. I wtedy też się przekonam, że smartwatch to wcale nie jest must have ;) A Ty uważasz, że to strata kasy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zraziłem się korzystając swego czasu ze Smart View - to była pomyłka, ciągłe tracenie połączenia BT, a działał tylko, gdy miał połączenie, do tego ładowanie baterii co 4-5 dni - upierdliwość (tak, wiem, rozpuściła mnie moja mysz logitecha, która na jednym komplecie baterii 2xAA działa non-stop przez 2-3 lata) - więc nie, dziękuję, postoję.

niemniej jednak jeżeli nowsze smartwatche są pozbawione tych wad (lepsza łączność i samodzielność plus wygodna podstawka do ładowania - i wszystko w podobnej cenie), to można wrócić do tematu. ;)

edit:

----

a jak już chcesz/musisz wydać kasę na jakiś nowy gadget, to proponuję Sony SBH52 - samodzielna słuchawka BT z wyświetlaczem. telefon chowasz, gadasz przez to maleństwo. bezcenne. gdyby tylko jeszcze nie był tak tanio plastikowy.

image2.png

pozdro.,

m.

Edytowane przez mxw3000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbuję znaleźć w sieci produkt smart view, ale nie znajduję. Wskażesz o jaki Ci smartwatch chodzi? Te nowe urządzenia podobno mają one-touch, czyli przez technologię NTC, wystarczy do siebie przybliżyć i działa. Pytanie, czy to też jest problemowe? Gdybym miał możliwość przetestowania smartwatcha przez dwa tygodnie ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sorka, to było kilka lat temu, to się nazywało live view - tu masz obie wersje: (dziś jest już trzecia)

Sony Smart watch(Live View) -A Revolution in Technology

ale jak napisałem wyżej (w edit), rzuć okiem na SBH52 - to ma IMHO większy sens i jest o połowę tańsze. ;)

pozdro.,

m.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie jest tak, że muszę wydać kasę, w sumie to nie chcę wydawać :) Po prostu lubię być na bieżąco z nowinkami technologicznymi. A ten SBH52 słabe jak dla mnie, nie znalazłbym odpowiedniego zastosowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak to po co SBH52? żeby nie odbierać rozmów tabletem, choćby był tak mały, jak G2: ;) ;) ;)

:DD

co do smartwatch - kolega ma ten od samsunga i jest zadowolony (poza tym, że musi go codziennie ładować).

natomiast ja bym jednak nie znalazł odpowiedniego zastosowania. ;)

pozdro.,

m.

Edytowane przez Rambdal
    Nie zapominaj o wpoilerach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vaxeiro

Słuchawka jest doskonałym pomysłem aczkolwiek zegarek Sony działa w 100% z każdym telefonem oczywiście z LG włącznie i jest tak funkcjonalnym i doskonałym narzędziem ze nie da się już potem wyobrazić funkcjonowania bez niego. O żadnym traceniu połączenia mowy nie ma.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam,

Ostatnio zainteresowałem się zakupem smartwatcha do naszego LGG2. Czy faktycznie zegarek SONY to najlepsza opcja? Mając na uwadze ich problemy z firmware'ami do telefonów nie chciałbym się wkopać.

Czy ktoś używa jakiś chińskich odpowiedników?

Edytowane przez Rambdal
    Wszystkie linki dajemy w spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi