Skocz do zawartości
wylkovsky

Kruger & Matz Drive - pokrowiec silikonowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie właśnie urodziłem szatański pomysł. Może kupić na AliExpress.com - Online Shopping for Electronics, Fashion, Home & Garden, Toys & Sports, Automobiles from China. etui dedykowane to chińskiego odpowienika naszego fona? Może nawet kilka osób się zrzuci i razem można zakupić. Nie dość, że tanio to jeszcze będzie pasować. Tylko wiadomo, że paczka może iść dwa miesiące nawet...

Niestety, z tego co widziałem, wszystkie bliźniacze telefony chińskie oferowane są z mniejszą baterią i pasującą do niej klapką. Szukałem już na różnych stronach i chyba nic do Drive'a się nie kupi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ledoke

Może to będzie pasować? Innos D9 jest niższy niż Drive ale ma większą du**ę a na zdjęciach etui jest Note który jest wyższy i szerszy niż Drive a mocowanie telefonu to kawałek drutu który można sobie po swojemu wygiąć, więc teoretycznie wszystkie wymiary się zgadzają. Ja na razie czekam co pokażą K&M bo zapowiedzieli jakieś etui na telefony, jak mi sie czekanie znudzi albo zaprezentują nam jakiś crap to kupie i zdam relacje ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym pokrowcu wygląda trochę jak portfel.

W rzeczywistości jestem nastawiony na silikon:E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też myślałem o bumperze od pentagrama ale najbardziej obawiam się o to jak będzie leżał brzeg wokół ekranu, jeśli nie będzie wystawał ponad ekran to główna zaleta bumpera zniknie. I tak nie mogę już wybaczyć K&M że Drive nie ma otworu na smycz :-| , już raz zaliczył podłogę a mam go trzeci miesiąc.

Edytowane przez Padre_peper

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    już raz zaliczył podłogę a mam go trzeci miesiąc

I co się stało z podłogą? Zalałeś betonem tę dziurę?:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również szukam jakiś silikon, ale chyba nic nie ma jeszcze. Nie podoba mi się, że klapka tylna taka śliska. Może z czasem, jak lechpol sprzeda odpowiednią ilość krugerów to i jakieś akcesoria będą dostępne.

Takie dopasoywowanie i docinanie innych etui średnio mi się widzi. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obiecywali, że pokrowce wyjdą w drugim kwartale (czyli mają czas do końca czerwca) więc trzymam za słowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hyzioo

Jedyny pokrowiec jaki znalazłem to była wsuwka - oryginalna z logiem K&M - i jakby nie patrzeć choć dałem za nią 35zł (43 z przesyłką) to jakość wykonania jest bardzo dobra - to nie jest gówienko za 10 zł które po roku używania będzie przetarte na wszystkie sposoby :)

Jednak tak czy siak silikonowy by się przydał, fakt :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi