Skocz do zawartości
wiaderos

Nie działa USB w LG G2.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z usb. Mianowicie gdy podłączam telefon, ustawiam w nim synch. multimediów (mtp) i niby cos szuka, instaluje, ale co do czego za każdym razem jest niepowodzenie. Również gdy biorę opcję oprogramowanie LG, tez instalowało się te oprogramowanie ale wyskakiwał błąd. Ściągnąłem chyba ze 3 programy od LG na komputer ze strony producenta, lecz nie wiem jakim mogę przesłać sobie jakieś pliki z komputera na telefon i w drugą stronę... mam LG PC suite, lecz tam przy próbie połączenia jest napis po lewej stronie przez pare sec, po czym znika i nic się nie dzieje. Proszę o pomoc.

@edit

naprawione, zmieniłem port usb z 3.0 na 2.0 i działa. wcześniej nie łapało nawet to... do usuniecia/ zamknięcia

post-314712-142557450382_thumb.png

post-314712-14255745038471_thumb.png

Edytowane przez wiaderos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Problem polega na tym, że jak podłączam G2 do laptopa (windows 7 x64) to sterowniki zaczynają się instalować, po czym otrzymuję informację, że nastąpiło niepowodzenie.

Próbowałem instalować sterowniki od producenta, mam program PC Suite, ale połączyć się mogę jedynie przez Wi-Fi.

Dodam jeszcze tyle, że jak kupiłem telefon to przez pierwsze kilka razy jak podłączałem telefon to był normalnie widoczny. Pamiętam że instlowałem jakieś dodatkowe programy typu LG OnScreen. Ale nie wiem czy to mogło mieć jakiś wpływ.

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jalboss

Mam ten sam windows i u mnie wszystko hula bez problemu, może spróbuj wyrzucić wszystkie sterowniki i zainstalowac je od nowa??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szynku

Po zainstalowaniu nowych sterowników zrestartuj komputer ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pukiel

mam taki problem nie wiem czy tak działą zgrywanie multimediów w G2 czy ja mam coś nie tak, ogólnie kupiłem dzis G2 wszystko pieknie, poaktualizowalem poustawiałem etc i zaczalem sie brac za wgrywanie muzyki. Kopiując w standardowy sposob czyli podlacz kabel usb, synchronizacja multimediow MTP (probowalem wszystkich sposobów lacznie z LG suite) za kazdym razem zalozmy plyta w ktorej znajduje sie 15 kawałkow kopiuje sie conajmniej 30 min, wytrzymałem 10min i skopiowało 3 piosenki, nie mam pojecia dlaczego, ktoś coś wie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, podłączyłem dziś telefon w celu wrzucenia muzyki, ale nie komputer go w ogóle nie widzi. Mam zaznaczone "pytaj przy podłączeniu" ale nic się nie dzieje. Jakieś pomysły czy od razu wysyłać na gwarancje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Isco

Jakieś dźwięki systemowe słyszysz, że coś jest podłączone ? 

Wejdź w ustawienia -> Ogólne -> połącz z PC -> wybierz metodę połaczenia USB -> Zaznacz MTP, i nie pytaj przy podłaczeniu, wtedy może zadziała

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po podłączeniu telefonu do komputera mrygnie dioda, jest ta animacja podłączania, pokazuje się że jest wolne ładowanie bo niskie napięcie blabla, i nic więcej. Próbowałem wszystkich metod połączenia usb i nic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xbaker

@@polak13133 mam to samo, wina kabla. Spróbuj innym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi