Skocz do zawartości
maxio55

AutoMapa 1.7 NAJNOWSZA nie chce wykryć map na zewnętrznej karcie sd ROM 4.4.2

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam tego bardzo długo.Nie moge zainstalowac mapy europy bo za malo jest pamieci wewnetrzenej czytalem ze wystarczy skasowac mape polski utworzyc na karcie SD katalog automapa/maps tam wrzucilem rozpakowana paczke ale przy uruchomieniu automapy pyta o ponowna instalacje z neta map i glosow co zrobic by mapa europy dzialala na karcie SD ze wzgledu na mala pojemnosc wewnetrznej pamieci na ktorej mozna tylko zainstalowac mape polski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paz

Wejdź w ustawienia pamięć i zaznacz use external sd pierwsza pozycja od góry i reboot telefonu mam cm11 na 4.4.2 automapa oraz igo działają idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    msocik

Też mam 4.4.2 i jak wchodzę do ustawień pamięci nie mam tam opcji Use extr storage. Może oswiecisz mnie gdzie to jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[email protected]

to co ptaszkiem jest zaznaczone

post-149419-14255746246567_thumb.png

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paz

Tak i teraz zainstaluj automapę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam dołączam się do zapytania też mam ten problem, ale w zakładce Pamięć nie mam czegoś takiego jak na zdjęciu dołączonym przez Robsonka. Ma ktoś inny pomysł na to? Posiadam Z1 z najnowszym softem i andka 4.4.2. Dodam jeszcze, że poprzednią wersję am 1.6 miałem na karcie SD i teraz nie wiem czy to wina aktualizacji do najnowszego andka czy to wina nowej wersji AM. Proszę o pomoc, bo chciałem wrzucić mapę Europy na kartę SD. Pozdrawiam

PS roota mam zrobionego na moim tel i próbowałem przerzucić za pomocą aplikacji force2SD, ale też odmawia mi tej operacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Posiadam Z1 z najnowszym softem

kolego, na tym forum musisz zapytać ;)

poza tym napisałeś o aktualizacji jak mniemam stockowego romu 4.4.2 do Z1 a nie customa (dlatego też np nie widzisz akurat tej opcji u siebie w menu) o jakim w tym temacie mowa, btw stocka nasze Huawei`e już nigdy nie ujrzą w wersji wyższej niż 4.1.1 ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    popo601

Czy nie ma jakiejś opcji żeby mapy można było mieć na karcie SD bez rota ?  Normalnie to jest niemożliwe bo Google skutecznie utrudnia życie nam od KK :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

@@popo601

Włączyłeś się do starego tematu.

Na 4.4 bez root i sdfix raczej nie ma możliwości.

Na 5.x.x(bez root) przy instalacji AM pyta się o miejsce zapisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    popo601

No ja wrzuciłem sobie mapy na SD po kablu ale przy uruchomieni am znajduję zasoby ale nie ma opcji żeby zrobić tą mapę na SD bo jest brak dostępu :( ale mówisz że przy zwykłej instalacji na lizaku AM zapyta gdzie ma zainstalować mapy i bez problemu zapisuje je na SD hmmm dawno nie używałem AM na androidzie i muszę to w takim razie sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi