Skocz do zawartości
AS0

AAHK2 - Root, Debrand, SIM Unlock, S-OFF, SuperCID & Custom Recovery

Rekomendowane odpowiedzi

9. Konieczne będzie pobranie odpowiedniego pliku z oprogramowaniem, o którego poprosi AAHK2, w moim przypadku z rozszerzeniem GB2.

Czy AAHK2 poprosił cię o ten plik ? bo jest ich 9.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ersa

Wybrałem w programie funkcje "h" i udało się.

Mój problem uważam za zamknięty.

Pozdrawiam

ERSA

Seb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, odblokowywałem już swojego HTC i wszystko ładnie poszło ale dziś telefon po restarcie uruchamiał się tylko do napisu HTC miałem wgrany ROM VIPER 4.2.2, wszystko ładnie chodziło. Przywróciłem ustawienia w telefonie, android 2.3.3 ale gdy chce odblokwać go w CMD pokazuje sie komunikat (w załączniku) a telefon zostaje w Ace Hack Kit. W HBOOT pisze S-OFF ale nie ma napisu że jest odblokowany. http://pokazywarka.pl/g8kmde/

---------- Post dołączono o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Problem rozwiązany. Za pierwszym razem gdy pojawił się ten błąd zmieniłem gniazdo USB na inne ale też z przodu, teraz zmieniłem na gniazdu USB ale z tyłu i problem rozwiązany.

Edytowane przez htc dhd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maslo5

Nie wiem jak innym, ale mnie nie wyświetla się

Spoiler:

Pokaż/Ukryj

w poradniku (1szy post) i jest to trochę kłopotliwe, gdy czytam: "Gdy program zakończy przenoszenie pliku na kartę pamięci pojawi się takie okno:

Telefon za to powinien wejść do HBOOT i pokazać mniej więcej to:" i nic nie widzę.

Czy mogę prosić o sprawdzenie linków do obrazków, ewentualnie zamieszczenie instrukcji np. w pdf?

Testowałem na Google Chrome i Firefoxie i w obu przypadkach tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dadak

witam nie mogę odblokować telefonu w ten sposób , wyskakuje to :

This version of Android cannot use the hack kit at this time.

Chodzi o to że w moim telefonie nie ma języka polskiego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wielkie i tak oto stary telefon dostał nowe życie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam ROM cm-JellyTime_42_R11. Niechcący zrobiłem sobie s-on i chyba zablokowałem bootloader... Chciałbym znów go odblokować i zrobić s-off, ale nie portafię :( . Aby wystartować aahk2 trzeba mieć włączony "charge only", a u mnie w ROMie tego nie ma :(. Pomoże ktoś ? Każda próba zmiany ROMu kończy się zawieszeniem loga na starcie. Mogę tylko przeinstalowywać ten ROM...

Edytowane przez MarekMaq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lukasz

Dostałem właśnie HTC Desire HD i chciałem go zrootować, by później wgrać nowy rom. Problem w tym, że gdy podłączam telefon do komputera i włączam aahk2, to mam błąd taki jak kolega wcześniej, czyli informacja o tym, że telefon nie jest podłączony lub nie ma sterownika lub usb debug mode jest wyłączony. 

Co do sterownika to wgrywałem ten z tego tematu, ale nie wiem czy działa. Mój system to Windows 8.1.

Próbowałem już różnymi metodami, także poprzez włączenie w telefonie Fastboot'a i uruchomienie RUU, ale RUU też nie znajduje telefonu. Gdy podłączam telefon w trybie sd card to wtedy wszystko czyta ładnie. 

Czy da się jakoś odblokować go innym sposobem? Męczę się z tym i męczę..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Plama1

RUU podłącz w trybie fastboot.

Wgraj roota programem Kingo ROOT 

ja tak wgrałem po przywróceniu fona do niezrotowanego stanu, ale s-off był.

Wgrałem root'a i po przez fastboot z cmd wgrałem recovery philz i moge normalnie wgrywac inne romy znowu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lukasz

Tak właśnie robiłem, ale widocznie po prostu sterownik nie działa na najnowszym update (win 8.1.3). Podłączyłem na XP i działa dobrze, telefon odblokowany ;) Mam takie pytanie jeszcze, który z nieoficjalnych ROM'ów teraz warto wgrać? Nie znam się za bardzo, a widzę, że są 2-3 takie popularne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi