Skocz do zawartości
AS0

TUTORIAL AAHK2 - Root, Debrand, SIM Unlock, S-OFF, SuperCID & Custom Recovery

Rekomendowane odpowiedzi

Plama1

Wgrałem [KITKAT]CyanogenMod 11S OnePlus Edition M11 Released 1 i jest spoko. mogę polecić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kubors

Witam, przygotowuję sie do całkowitego odblokowania desire hd przy pomocy tego poradnika, jednak nie mam karty samsunga, san diska.. tylko karte Toschiby. Czy marka karty naprawde jest aż tak ważna czy mogę go odblokować na karcie Toschiby?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karta będzie dobra 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę o pomoc.

Zacząłem robić wg poradnika i udało się zrobić downgrade. potem ustawiłem debugowanie, fastboot itp od nowa i chciałem zacząć już odblokowywanie. Niestety zaczyna prace i w pewnym momencie wyskakuje że program fastboot.exe przestał działać ale wiersz poleceń nadal działa. Czekałem blisko 30 min i nic. Teraz wogóle już pisze że czeka na urządzenie i tyle. Nie wiem co porobiłem :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeinstaluj sterowniki  , zamień kabel .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1955p
    Napisano (edytowane)

Chyba w dobrym miejscu piszę, mam pytania w tym temacie :

Udało mi sie zrotowac mojego htc ,ale nie mam wcale dżwięków po tej operacji co mogłem spieprzyć ?

Edytowane przez 1955p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam kumpel z pracy ma problem z htc one sv nic nie idzie w nim zrobic co troche sie restartuje a podczas zalaczania sie strasznie sie zacina fabryczne ustawienia nie pomagaja zeby mu wgrac od nowa oprogramowanie to jakie beda potrzebne 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e212833d50a54a39.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0630d5a57bc7cbf4.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomóżcie. 3 dzien probuje odblokowac mojego HTC Desire HD ... ehhh

Probowalem inny sposob niz opisany w tym temacie i tez nie dziala. Co do AAHK2 to w

15. Program będzie wyświetlał ściany tekstu a telefon przechodził przez różne ekrany.

mam koniec zabawy. W cmd pojawia sie znany mi juz napis <waiting for devices> i to wszystko ...

Proowalem kilka kabli i instalowel chyba wszystkie sterowniki usb, android usb , google usb i htc jakie sa w necie

wciaz mam ten sam problem <waiting for device>

Pojecia nie mam dlaczego mam takiego pecha, zadne stery nie dzialaja , zadne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko się zainstalowało wyśmienicie tylko, że po tej instalacji telefon stracił dźwięki. Jak to naprawić? Wróciłem do starego oprogramowania 3.15 i jest wszystko git lecz niestety chcę aby telefon był w pełni odblokowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W telefonie mam czerwony wykrzyknik w czerwonym trójkącie a w aahk2 proponuje w kroku pierwszym wejście do stokowego rekowery -kombinacja przycisków nie działa.Co można zrobić żeby ruszyło dalej?

Udało mi się wejść w stok recowery i zrobić reboot telefon na chwilę się uruchomił ,wyłączył i znowu mam czerwony trójkąt i wykrzyknik.

Ogólnie do recowery mogę wejść.

Kilka razy wszedłem w recovery ręcznie i samo nagle ruszyło dalej,aż do szczęśliwego końca.

Czy w opisie wgrywania oryginalnego zrootowanego oprogramowania link prowadzi do najnowszego stock romu?Czy może jest stock (tylko stock) nowszy (proszę o linka) bez roota którego da się potraktować programem np;kingo root?

Edytowane przez andrzejken

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi