Skocz do zawartości
matibu06

Alcatel Touch Star nie chce się uruchomić

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dzisiaj jestem świeżym użytkownikiem tego telefonu(wersja bez DualSIM), ale jako że z zamiłowania jestem informatykiem i modowanie telefonu to u mnie norma, więc postanowiłem pobawić się z Alcatelem. Zrobiłem roota(aplikacją FrameRoot), potem zedytowałem plik build.prop(według tutak na forum) tak, aby był wykrywany jako SGS3. Zrobiłem to w celu pobrania GTA Vice City na telefon. Potem chciałem przywrócić poprzednie build.prop, więc skopiowałem z karty(przed edycją wykonałem kopię), wykonałem restart i od tego momentu telefon nie chce się włączyć. Jest napis Alcatel one touch i te jakby fale wodne, i tak przez jakieś 15 minut. Robiłem hard reset(power&vol.UP, potem wipe) lecz problem nie ustąpił. Co może być przyczyną? jak to naprawić? Dziękuję za pomoc

EDIT: Zapomniałem dodać ze robię to z wyjętą kartą SIM i pamięci.

Edytowane przez matibu06

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na SE Xperia Mini Pro działało całkiem dobrze, pozatym że w losowych momentach się wyłączało ;) . A co do problemu to OneTouch Upgrade(Lub Update) rozwiązał problem za drugim podejściem.

A ci do tego GTA jeszcze, to właśnie tutaj trochę się przycina - to może być wina bebechów(SE XMP ma nieco słabsze raczej), czy tego że soft stockowy? Na SE to miałem modowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    labik
    Jest napis Alcatel one touch ...

Poradziłeś sobie ? Mam takiego samego. Też trup. Nigdzie nie ma do niego oryginalnego romu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi