Skocz do zawartości
misiek4895

Odzyskiwanie save z gry po buckup.

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem posiadaczem telefonu Sony Xperia M. Mając system Android 4.1.2 zrobilem kopie zapasową danych aplikacji systemowych oraz pobranych aplikacji z danymi przy użyciu programu istniejącego w systemie . Po zaktualizowaniu systemu do 4.3, niestety nie mogę przywrocić kopii zapasowej, ale mam na karcie pamięci folder o nazwie ".semc-fullbackup" w ktorym znajduje sie kolejny folder z data i numerem kopii. Chciałbym odzyskać save z paru gier. Jest tam np. plik com.kiloo.subwaysurf ale nie wiem co mam z nim zrobić. Szukałem już bardzo dużo na ten temati nic. Bedę bardzo wdzięczny za jaką kolwiek pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinadd

Pierwsze pytanko masz root jak tak to masz szanse na odzyskanie jezeli nie to chyba sie nie da poprostu. Jeżeli masz root to wchodzisz w /data/data i usuwasz (nazwapakietu) a potem ten folderek kopiujesz do folderu /data/data/(nazwapakietu). Oczywiscie musisz pierw zainstalowac to aplikacje i powinno byc ok w razie dalszych watpliwosci pisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GeoHot

To jest folder z innymi folderami w środku, czy jeden plik?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam roota i narazie nie planuję robić. I ten com.kilka.subwaysurf to pojedynczy plik, nie wiem jakiego formatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi