Skocz do zawartości
Bartek525

"Nie zarejestrowano w sieci"na JB 4.1.2, 4.2.2 i 4.3

Rekomendowane odpowiedzi

mati101086   
    Otrzymana reputacja: 0
    mati101086

no i tak wszystko ładnie pieknie zainstalowalem przez recovery archidroid v1.x wszystko niby dzialalo ale przeprowadzilem ponownie instalacje bo rzuciła mi sie w oczy mozliwosc instalacji zaktualizowanego modemu wiec zainstalowalem rom ponownie z tym ze z opcja aktualizacji modemu i niestety po uruchomieniu telefonu komunikac ''tylko polaczenia alarmowe''

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cvxcvx   
    Otrzymana reputacja: 40
    cvxcvx

Wgraj stock roma, takiego jak miałeś przed wgraniem archidroid i sprawdź, jak dalej nie połączy się to napisz na gg to ci go naprawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mati101086   
    mati101086

tak tez zrobilem ale dziwna sprawa ze imei sie nie zmienil to samo numer seryjny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    guardian168   
    guardian168

Mam problem. Zrobiłem wszystko krok po kroku. Rejestruje w sieci. Wysyłam smsy, dzwonię, jest internet. Problem w tym, że podczas połączeń nie działa mikrofon i głośnik... Kombinowałem już na wszystkie możliwe sposoby. Instalowałem na kompletnie wyczyszczony telefon najnowszy soft xeo. Za każdym razem imei jest poprawny, ale nie może zarejestrować w sieci. Tym sposobem rejestruje w sieci tylko te głuche rozmowy... Ktoś ma pomysł? Telefon kupiłem na skupie telefonów. Jedyna gwarancja jaką posiadam to gwarancja skupu. Da się to uratować, czy czeka mnie wycieczka po zwrot kasy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    guardian168   
    guardian168

Telefon miał kompletnie uwalony efs... Zawiozłem w miejsce gdzie go kupiłem, dostałem nowy, a tamten poszedł na reanimację pod box. Poprzedni właściciel musiał nieźle namotać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joop1987   
    joop1987

Panowie , mam ten sam problem po wgraniu sobie softa 4.3 telefon nie rejestruje się w sieci, teraz próbowałem przejść proces związany z przywróceniem wcześniejszego softy przez odina. Wgrałem 4.0.4 problem występuje nadal. Proszę pomoc bo już nie daje sobie rady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bartek525   
    Otrzymana reputacja: 2
    Bartek525

Dodałem nowy punkt odnosnie nowszych wersji androida, czekam na opinie !

---------- Post dołączono o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Odnosząc się do kolegów u góry, wiekszość z was podaje problem, że macie problem z nie zarejestrowaniem w sieci i prosicie o pomoc, no po to napisałem ten temat, żeby wam pomóc, jeżeli dobrze wszystko zrobicie, tak jak to opisałem odratujecie swój telefon, jeżeli nie jestescie w stanie tego zrobić, piszcie do użytkownika cvxcvx, on na pewno wam pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BartNitro   
    Otrzymana reputacja: 1
    BartNitro

Miałem taki sam problem, po wgraniu jakies paczki wrocil simlock, wgralem 4.0.4 zmienil sie imei na 0049 a w naprawie zrobil go tak ze dziala tylko na 4.1.2 ale chcialbym wgrac 4.3 to co robic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi