Skocz do zawartości
baczek07

Nie działający głośnik rozmów i odklejająca się klapka

Rekomendowane odpowiedzi

Czy miał ktoś podobny problem:

- Głośnik rozmów działa kiedy mu się podoba, telefon nie był kąpany, nie upadł, po prostu z dnia na dzień przestał działać.

Chociaż co jakiś czas zaczyna działać i wtedy mogę normalnie rozmawiać.

- Druga sprawa to kiedy dmuchnąłem w gniazdo jack 3,5mm to tylna klapka zaczęła się unosić :facepalm:

Czy ktoś może pomóc chociaż z tym głośnikiem, ponieważ potrzebny mi jest do pracy.

Czeka mnie wizyta w serwisie ? Jeżeli tak to jakie dokumenty są potrzebne aby uznali gwarancję? Ponieważ dostałem od Orange tylko fakturę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zostaje tylko serwis a dokumenty potrzebne do serwisu to wypełniona karta gwarancyjna i dokument zakupu tj. paragon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteś tego pewny?

Dostałem od Orange już nie jeden telefon i za każdym razem była do niego tylko faktura VAT.

Ps. głośnik zaczyna działać kiedy nacisnę na wyświetlacz ao.o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzieś już tu widziałem na forum przypadek nie działającego głośnika, który działał po naciśnięciu. Z tego co wiem telefon został wymieniony na nowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurier już zamówiony, serwis odpisał że przyjmą z samą fakturą vat :cool:

---------- Post dołączono o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Masz piwko za spoiler :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rob555

mam pytanie: jak na karcie gwarancyjnej jest nr identyfikacyjny a pod nim dopisek "nr identyfikacyjny zastepuje dokument zakupu" to czy serwis przyjmie to czy potrzebana jest do tego i faktura vat ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz co najlepiej zrób jak ja, napisz do w supportu maila opisz sprawe i w załączniku przyślij skan dokumentu który posiadasz, a oni odpowiedzą na Twoje pytanie. Orange chciał ode mnie gwarancje i fakturę a dla nich wystarczy sama faktura.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rob555

najzabawniejsze ze fakture gdzies po prostu zapodzialem i mam jedynie karte gwarancyjna z nr imei. ale maila juz napisalem zobaczymy co oni na to. mam identyczny przypadek co Ty... mianowicie naciskam na wyswietlacz i glosnik dziala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli jest to wada fabryczna bo kilka osób juz o tym pisało, support sony odpisal iż jest to prawdopodobnie uszkodzenie mechaniczne i gwarancja może nie zostać uznana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rob555

jak //ciach// mechaniczne ja sie pytam? jak przeciez nie masz mozliwosci otworzenia tego telefonu i grzebania w srodku. moze wg nich nie uzywac telefonu tylko niech lezy wylaczony. parajona dla mnie... to tak jakby kupic nowy samochod i zrobila by sie rdza na nadkole i za to jeszcze zaplacic:)? BEZSENS

Edytowane przez Stivi
    Słownictwo, nastepnym razem bedzie ostrzeżenie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi