Skocz do zawartości
maciej66666

Gumki do słuchawek do Z1

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Zmieniam poprzednio napisaną opinię negatywną po tym co dziś odebrałem od wsupportu :)

Edytowane przez maciej66666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

'Dzień dobry,

Z tego, co mi wiadomo, nie posiadamy takich elementów.

Nie będziemy w stanie Panu pomóc.'

Ino smutek i ból, a gumek jak nie było tak nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety chyba z 80 procent jak nie więcej opinii na Google jest negatywnych. Przykładają się tylko tam gdzie gwarancja coś wymusza. Resztę olewaja. gó**o nie serwis. Nie dziwi mnie to że ludzie oddają tam zadbane fony a zniszczone odbierają. Oby nie było potrzeby korzystać z ich usług.

---------- Post dołączono o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

jak potrzebujesz gumek , to kup sobie na allegro najtańszy model sony z pasujacymi gumkami. Ja tak zrobiłem. Za 16 zł kupiłem takie słuchawki co w xperii T były i gumki pasują. Średni rozmiar przełożylem na słuchawki z z1 a największy zostawiłem na tych słuchawkach od Xperii T bo odziwo tam najwieszke i tak pasują mi do ucha.

'Dzień dobry,

Z tego, co mi wiadomo, nie posiadamy takich elementów.

Nie będziemy w stanie Panu pomóc.'

Ino smutek i ból, a gumek jak nie było tak nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam komplet średnich nieużywanych, więc chętnie wymienię na małe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

POKORNIE ODSZCZEKUJĘ wszystkie zarzuty pod adresem w-support ! pomimo, że tydzień temu wysłałem im wulgarnego maila to dziś czekało na mnie awizo w skrzynce pocztowej. Sprawdziłem skąd - z wrocławia. To idę na pocztę . Domyślałem się , że to tylko w-support mogł znów wysłać te gumki na przeprosiny.... A tu co ? dostaję kopertę i macam .... Coś wiekszego niż gumki ! fak otwieram , a oni całe NOWE słuchawki sony mh1c ( w każdym razie te co do xperia z1 dawali ) i 2x komplet wszystkich gumek ! szok ! szok ! szok ! nawet imei nie podawałem a oni za darmo 2 x polecony wysłali w tym jeszcze słuchawki które do najtańszych nie należą ! w każdym razie ! w-support jest najlepszy ! !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi na maila z prośbą o sprzedaż gumek odpisali, że wyślą cały komplet gumerk, telefonu też nie zniszczyli w czasie naprawy, więc złego słowa nie powiem. Prawda jest taka, że i w-supportowi, i Regenersisowi zdarzają się wpadki. Pamiętajcie też, że mało kto napisze dobre słowo, jeśli usługa będzie dobrze wykonana. Ale nie o tym...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi w odpowiedzi na 'SPRZEDAŻ', a nie podarunek odpowiedziano brakiem takich elementów w ich asortymencie, jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi na maila z prośbą o sprzedaż gumek odpisali, że wyślą cały komplet gumerk, telefonu też nie zniszczyli w czasie naprawy, więc złego słowa nie powiem. Prawda jest taka, że i w-supportowi, i Regenersisowi zdarzają się wpadki. Pamiętajcie też, że mało kto napisze dobre słowo, jeśli usługa będzie dobrze wykonana. Ale nie o tym...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam taki problem że zgubiłem gumki na słuchawki(oryginalne od z1), gdzie mogę zakupić takie gumki? Pozostaje tylko allegro? Jeżeli ktoś byłby tak miły nie obrażę się o link ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na allegro będzie najprościej i najszybciej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi