Skocz do zawartości
jarrro

SPB Shell 3D jak działa na xperii

Rekomendowane odpowiedzi

jarrro

Witam

Chodzi mi o to , czy płynnie działa i jak traktuje nasze słabe bateryjki, czy nie znikają w pół dnia. Pytam, bo to droga zabawa, szkoda wrzucać 40 zł w błoto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TTH

Ogólnie czytając opinie i komentarze to powiem tyle, nie warto wyrzucać 40 zł w błoto, mało widgetów, podobno przycina z tego co czytałem, i ogólnie taka zabawa żre baterię jak głupia, sądząc że gra "alchemy" wcina prąd bardzo szybko to taka zabawka 3d jeszcze szybciej.

Nie sądzę aby telefon wytrzymał dłużej niż 2 dni to max.

Lepiej kupić sobie benzynę :D to będzie z 8 litrów hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak sądzę, nie ma co bawić się w takie głupoty, bo ani to jakieś super ładne, ani użyteczne, ani szybie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarrro

Wielkie dzięki za pomoc, czasem człeka ciemność ogarnia i chce jakieś głupstwo kupić, a potem żałuje.:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kojo74

Bardzo ładny launcher ale jak piszą wyżej prawie zerowa możliwość konfiguracji ściągnąłem z applanet full wersję żeby po testować ale usunąłem, bateria trzyma troszkę krócej poza tym żadnych innych negatywów,osobiście polecam nakładkę z Arc-a instalowana przez xrecovery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również jakiś czas temu testowałem "przed ewentualnym zakupem" SPB w wersji 1.0.3

Niestety mimo, iż na Windows Mobile od samego początku byłem wiernym użytkownikiem tej nakładki, to w wersji Android'owej nie dorasta do kostek odpowiednikowi na WM.

Póki co nie ma sensu jej instalować.

Mimio, że wygląda ciekawie, to konfiguracyjnie jest niedorozwojem niemalże umysłowym.

Nie można nawet ustawić zlinkowania skrótów czy obecnych w SPB ikon do aktualnie używanych aplikacji... znaczy to tyle, że jeśli nie używasz np. kalendarza systemowego to masz pecha, bo nie zlinkujesz całkiem ładnego widgetu SPB do innego używanego przez Ciebie..

Jest jeszcze alternatywa dla SPB w dodatku darmowa, nazywa się Regina.

Więcej o tej "dziewoi można poczytać w tym miejscu

Edytowane przez wingerman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi