Skocz do zawartości
brambat

Nie pobiera z Android Market na Moddowanych ROM'ach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z pobieraniem aplikacji z Marketu poprzez WiFi, pokazuje rozpoczęcie pobierania i tak zostaje - zero postępu. Dzieje się tak na Moddowanych ROM'ach - próbowałem na FLB R11b oraz Swedish spring RLS4 - na obu to samo.

Próbwałem tych sposobów z czyszczeniem cashu itp ale to nic nie daje.

Powróciłem do stockowego ROM'u Playa i na tej samej sieci WiFi działa bez problemu.

Czy ktoś miał taki problem i ma rozwiązanie?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś miałem problemy takie jak ty ale na innym telefonie. Nie usunąłeś czasem gTalk ?

Swypnięte z Blade

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może spróbuj na nowo zainstalować ROM, bo ani na CM7 ani na Swedish Spring niczego takiego nie doświadczyłem ;)

Na Spicy takie problemy były na porządku dziennym i wystarczyły zainstalować na nowo rom, ale na ZTE Blade jeszcze czegoś takiego nie miałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NIc nie usuwałem, śwerzutki image , wpisane dane do konta google, maile pobiera, a aplikacje z marketu nie.

Zrobilem format karty sd, zainstalowałem jeszcze raz Swedish Spring i dale to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kunis6

Wyczysc cache marketu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robiłem to już wcześniej i nic niedało, teraz też no i niestety dalej to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tylko wgrasz rom to połącz się z siecią GSM i sciągnij jakiś APNDROID np. ale nie przez wifi tylko normalnie i wyłącz sieć GSM a wtedy włącz Wifi i będzie śmigać. Ja mam tak zawsze. Kiedy chciałem oszczędzić na internecie i chciałem zalogować się tylko z wifi nie działał Market rozpoczynał sciąganie i nic. Ale jak pierwszy raz sciągniesz przez GSM to potem śmiga aż miło.

Spróbuj :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kornel

Spróbuj od nowa wgrać gapps z zip'a.

Powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety jestem za granicą i bawienie się netem poprze GSM w miejscu gdzie jestem (Oman) w roamingu ostro mnie stuknie po kieszeni, więc muszę jeszcze do czwartku poczekać i na ojczystej ziemi spróbować tego co sugerujecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

antjacek - zrobiłem jak mówiłeś na Polskiej ziemi i zadziałało, to co miałem zaznaczone do pobrania z Marketu od razu się pobrało, a potem w domu przez ŁajFaj już bez problemów.

Dzięki za podpowiedź, choć trochę to dziwne, że stary market działa ok, a nowy jakieś problemy robi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi