Skocz do zawartości
jejek196

Które programy odinstalować, czy wyłączyć automatyczne aktualizacje?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj zakupiłem Trend Plusa w T-Mobile. Dzisiaj rano gdy włączyłem wi-fi zaczęły mi się robić aktualizacje programów Google+, Sklep Play, Drop Box itp. Mam pytanie, czy można usunąć któreś z tych programów, ponieważ z niektórych nie będę korzystać, a nie chcę żeby mi zamulał telefon. W programie Clean Master pokazuje, że już 89% RAM'u jest wykorzystywane, po zwolnieniu 79%. I czy opłaca mi się mieć włączone aktualizacje, oraz jeśli nie to jak je wyłączyć. Wiem, że mogą się to wydawać banalne pytania, ale wolę się upewnić niż później coś zepsuć i stracić gwarancję. Z góry dzięki za pomoc ;) Załączam screeny z programami.

post-317032-14255745590168_thumb.png

post-317032-14255745551885_thumb.png

post-317032-14255745589745_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
deco164

Zrób root powywalaj aplikacje a aktualizacje możesz robić samemu :)

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hinec

Zawsze możesz zrootować telefon i usunąć systemowe apki ;) Dodatkowo pamiętaj, że "zwalnianie ramu" w Clean Masterze i innych task killerach jest bardziej szkodliwe dla telefonu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
deco164

Te aplikacje i tak zaraz się uruchamiają z powrotem co tylko zmniejsza zywotnosc baterii

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi