Skocz do zawartości
Crixxu

TUTORIAL Instalacja aplikacji na karcie SD

Rekomendowane odpowiedzi

rzuf69

Wydaje mi się, że chodzi tylko i wyłącznie o zmianę domyślnej lokalizacji instalacji, po prostu nie trzeba aplikacji później manualnie przenosić.. To samo dała aktualizacja przez OTA dla duala.

Wytapatalkane z HTC Desire 500 DS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Dla SingeSim dała to samo.

Dlatego własnie nie rozumiem potrzeby takich zabiegów.:orany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla ciebie te zabiegi ochkarolu są niepotrzebne. Natomiast dla osób które tej aktualizacji nie dostały to bardzo przydatny tutorial :zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

W sumie może i tak...

A są tacy co aktualizacji nie dostali? :zdziwko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Crixxu

na przykład ja :)

poza tym, żeby przenieść aplikację na kartę pamięci, trzeba ją najpierw ściągnąć w pamięć telefonu, a niestety jak ktoś nie ma pamięci już, to nie ściągnie.

ten skrypt automatycznie pobiera na kartę SD, czyli możemy mieć 1mb wolnego miejsca na wewnętrznej pamięci, a i tak ściągniemy aplikacje, bo pobierze się na kartę .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Po aktualizacji od razu aplikacje instalują się na wybranej pamięci (pozy tymi, które z definicji są instalowane w pamięci wewnątrznej).

Ale faktycznie - jeśli kogoś jeszcze aktualizacja nie "dotknęła" to przydatna rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam HTC Desire 310 i u mnie też ten sposób nie zadziałał, chciałem się dowiedzieć czy te pliki po wypakowaniu trzeba jakoś konfigurować z windowsem, czy coś instalować. Wiem że nic takiego nie jest napisane w instrukcji ale pytam dla pewności, i jeszcze jedno pytanie.

Jak w telefonie włączyłem Debugowanie USB i podłączyłem do lapka to systemowi windows nie udało się zainstalować sterowników oprogramowania. Czy to może być przyczyną mojego niepowodzenia, jeśli tak to jakie to są sterowniki i skąd je ściągnąć.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Crixxu

@Up

tak. musisz mieć zainstalowane sterowniki dla swojego telefonu, jeśli nie masz ich zainstalowanych, nic nie zrobisz z telefonem przez SDK . Poszukaj na internecie sterowników pod swój telefon, google nie gryzie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie na samsung galaxy xcover2 nie zadzialalo pomimo pozytywnych komunikatow w cmd. sciagam duza gre ze sklepu play i napisane ze za malo pamieci

---------- Post dołączono o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

i na dodatek teraz jak sciagam cokolwiek to napisane za malo miejsca na dysku. CO ROBIĆ ????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie czaje tego jak to zrobić;/ ... :( Może ktoś mi jaśniej wytłumaczyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi