Skocz do zawartości
Crixxu

TUTORIAL Instalacja aplikacji na karcie SD

Rekomendowane odpowiedzi

Ten folder masz na kompie na dysku C (w folderze android sdk). Wcześniej musisz zainstalować na kompie android sdk (razem z jego aktualizacjami to będzie z 6 GB). Dlatego lepiej pobrać samo adb_fastboot_drivers i z niego wydawać polecenia na fona (polecenia wydajesz poprzez okno poleceń kompa, w katalogu w którym są pliki wykonawcze adb).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba znalazłem najlepszy sposób na zrobieniu tego myku ;) tylko chciałbym się dowiedzieć czy na karcie Sd (nie wewnętrznej telefonu ,tylko zewnętrznej 32 Gb) będzie folder Android - Data - Obb potrzebny mi jest on do przeniesienia plików gry min. Gta Sa proszę o odpowiedź a;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem wszysto dobrze wyświetliło się to co miało mam 6gb na karcie pamięci a nie mogę ściągnąć aplikacji 15mb wyświetla się "Zbyt mało miejsca na dysku" mam LG F70 Android 4.4.2 przed wykonaniem instalowało normalnie na tel tylko małe aplikację a teraz w ogóle nic. Jak to naprawić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam identyczny problem. Aplikacje zajmujące po 10 - 30 mb nie ma problemu. Natomiast gdy chce zainstalować grę która waży 900 mb wyświetla się komunikat "brak wolnej pamięci na karcie zewnętrznej. Wolnego miejsca jest 5GB

Telefon HTC One E8.

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robisz to samo co w pierwszym poście, ale komendy piszesz odwrotnie czyli tak (po modyfikacji najlepiej zrób Hard Reset);

Teraz wpisz w oknie ADB :

adb devices

adb shell pm set-install-location

adb shell pm get-install-location 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Na moim htc desire 310 zrobiłem wszystko tak jak należy, pojawiło się 2 external, resetowałem telefon mimo tego dalej instaluje się na pamięci fona? Help?

Mam tak samo niestety (Prestigio pap3350 duo)... Czy ktoś wie, czy da się to jakoś rozwiązać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na s2 ruszyło ale tak zamotało że sd to po plikach systemowych znalazłem

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak by co , w najnowszej wersji SDK, po pobraniu ze strony google, otworzyć SDK manger i wybrać "Android SDK platform-tools" i dać pobierz. Dopiero potem instrukcja od kolegi ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi