Skocz do zawartości
watertop

Nie działa tylni aparat, można używać jedynie przedniego.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nowego HTC Desire 500 i po tyg. uzywania przestala mi działac glowna kamera :(

Dziala tylko ta od strony wyswietlacza i w menu zniknela opcja przelaczania kamer. Fakt, ze personalizowalem sobie w nim pewne ustawienia ale czy to moglo byc przyczyna problemu?

Na czacie z HTC dowiedzialem sie tylko, ze moge odeslac do serwisu ale wiem, ze beda ok. 2 tyg. bez telefonu na co nie moge sobie pozwolic. Dopiero co ukradli mi HTC Desire HD.

Prosze o podpowiedzenie rozwiazania bo nie wierze, ze nic nie mozna zrobic zeby przywrocic funkjonalnosc kamery. Z gory wielkie dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpisałem Ci przedwczoraj tutaj - http://forum.android.com.pl/f969/htc-desire-500-a-336916/index19.html

Ustawienia > Aplikacje > Aplikacje ( ostatnia zakładka ) > Aparat > Wyczyść dane

Jeżeli nie pomoże to:

Ustawienia > Kopie bezpieczeństwa i reset > Usuń wszystkie dane

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam, przepraszam że odkopuje temat. W moim htc 626 nie mogę w ustawieniach w ogóle znaleźć opcji aparatu. Android wersja 4.4.2.

U mnie dzieje się to samo co u kolegi wyżej. Brak tych ikon od lampy czy tylniego aparatu, działa jedtnie przedni aparat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi