Skocz do zawartości
freone

Motka Milestone czy nadal warto?

Rekomendowane odpowiedzi

freone

Witam serdeczne :) Przedtem posiadałem wave I jednak sprzedałem go gdyz nie odpowiadala mi bada. Teraz zacząłem się zastanawiać nad kamykiem. Podoba mi sie ze wzgledu klawiaturki i wygladu , lubie duze fony. Tylko boje sie ze jest juz troche przestarzały i bedzie to czuc. Jak jest z wyswietlaczem ? Bo z amoledami nie ma co sie rowac. Czy odczuwa sie juz na tem telefonie zab czasu? Czuc to ze jest przestarzała? Jak jest z grami takimi jak nova 2, modern combat 2? CZy andek 2,2 sie scina i jest niestabilny? Syszalem tez o wariującym dotyku?Widzicie mam duzo wątpliwości moze jednak ktos mi powie jak to wygala w rzeczywistości. Dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te gry sa stare nov a czy modern combat. MM powinna dac rade, ale jezeli chodzi o nowsze typu Asphalt 6, dungeon defenders, czy teraz te co beda po exkluziwach z xperi play to raczej nie pograsz za zbutnio.

Telefon nawet fajnu, by u mnie tydzien w domu bo brat kupiil , niestety ze wzgledu na zablokowany bootloader i przeciagajace sie updaty sprzedal go i kupil desire z.

Do grania w te tytuly co wyjda i juz wychodza bedzie brakowac lekko ramu. Na codzien telefon dobrze sie spisuje, klawiatura dobrze dziala , slider jest lepszy niz w desire z gdzie jest tzw "odstajacy"., mail, telefon, sms etc wszystko ok. Internet tez ladnie dziala.

Problem jest z tym ze telefon siedzi na andku 2.2 ktory po kilkumiesiecznym spoznieniu zostal wydany. Niby sa custom romy oparte na nowszym androidzie niestety przez zablokowany bootloader dzialaja na starym kernelu przez co tak naprawde sa "wydmuszkami" maja to co nastepne andki, niestety nie do konca i tu jest problem.

Ogolnie jak bardzo go chcesz to kup Mothe ale niestety z jej przyszloscia jest cienko... polecilbym Ci Htc desire z tylko slider jest slabszy ale daje rade.

Osobiscie nie chcialbym telefonu z klawiatura fizyczna bo i bez niej da sie zyc, po doswiadczeniach z htc hd2, lg p500 i sgs oraz nexusie s moge spokojnie stwierdzic z,e da sie bez niej zyc . Ale jak to woli , niektorzy lubia sprzetowa qwerty , tak jak moj brat.

Podsumowujac, nie jest to zly telefon, klawiatura to duzy plus, system dziala stabilnie, z customami i modowaniem jest juz slabiej bo bootloader zablokowany. Jezeli zalezy Ci na graniu w.miare swieze gry to poszukaj czegos szybszego z wieksza iloscia ramu, jezeli nie jestes wymagajacym graczem i starczy Ci to co teraz jest to kup motke. Proponuje tez rozwazenie zakupu htc desire z bo to niezly fon.

Pozdro.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

jak byś chciał zrezygnować z klawiatury to X10 i Desire mają identyczną rozdziałkę i odblokowany bootloader i więcej ramu. Jak chcesz poczuć klimat Droida to w Milestone go znajdziesz. Wykonanie jest takie że ciągnie do niej. Desire będzie najdroższy, a X10 pośrodku tych dwóch. Do tej kwoty z tą rozdziałką to tylko te 3 no i ZTE Blade, ale do tego ostatniego miałbym dystans i lepiej zobaczyć na żywo jak śmiga np. na cyanie7.

Wydajność w systemie będzie najlepsza na Desire, Milestone podobno ma lepsze gpu, ale różnica w grach na froyo jest raczej mała do snapdragona, chociaż podobno jest. Milestona trzeba kręcić, tamte modele raczej niekoniecznie. Motka zużywa też sporo prądu ale to normalne, w końcu ekran jest wypasiony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pulun
    jak byś chciał zrezygnować z klawiatury to X10 i Desire mają identyczną rozdziałkę

Desire i X10 mają inną rozdziałkę. X10 ma tą samą co milestone, czyli 854x480, a Desire ma 800x480.

Co do tematu według mnie do 700 zł lepszego fona na pewno nie znajdziesz tym bardziej z qwerty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    freone

a ten bootloader to spore utrudnienie? bo nie rozumiem tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Zablokowanie bootloadera to duże utrudnienie ponieważ teraz mamy backup-y czyli romy robione na orginalnym froyo i dlatego często są restarty itp a gdyby bootloader był odblokowany to rom robiło by się od podstaw . Jeżeli coś źle napisałem proszę mnie poprawić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po prostu z zablokowanym bootloaderem nie można wgrywać nowych kerneli, możemy jedynie korzystać z tych danych przez moto, no i swapa nie ma... ale jak nie wiesz o co chodzo, to dla ciebie właściwie różnicy nie bedzie... romy na mm, nawet ginger chodzą, całkiem niezle... najgorszy jest ram :( ale da się przeżyć dzięki amm, czy akmo

Sent from my Milestone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja uzywam CM6 i nie mam zadnych problemow z wydajnoscia ani stabiloscia. Wszystko dziala, gry chodza przyzwoicie. Co do Desire Z to jest porazka ten telefon jest wykonany jak wydmuszka. Mozna go porownac co najwyrzej z podelkiem po motoroli. Xperie mialem i mysle ze to tez fajny telefon i z wykonaniem nie jest zle ale zamienilem na motorole z racji qwerty i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka
    Desire i X10 mają inną rozdziałkę. X10 ma tą samą co milestone, czyli 854x480, a Desire ma 800x480.

W praktyce dużej różnicy nie ma poza tym ze w MM i x10 są inne proporcje ekranu niż w desire. no i x10 ma 4".

Milestone wydajnościowo jest jeszcze okej. Najważniejsze ze jest to high-end i to widać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gambit swapa nie da sie zrobic nawet na odblokowanym bracie mm (droid)

No chyba , ze cos sie zmienilo , wowczas przepraszam .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x