Skocz do zawartości
Galaxiarz

Karta 32GB- opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Wiem, że w opisach technicznych jest napisane, że i5800 obsługuje karty do 32GB ale z tymi maksymalnymi podawanymi wielkościami jak wiadomo różnie bywa i stąd moje pytanie: Czy ktoś z was testował już działanie karty 32GB w galaxy 3 (Froyo)?

Taka duża karta właściwie nie jest mi potrzebna ale odkryłem, że na Allegro pojawiło się dość sporo tanich kart microSD 32GB i rozważam czy warto na takową się skusić? (niektóre są nawet tańsze od 16GB)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te karty to podrobki tragicznej jakosci, w ktorych system plikow sypie sie szybciej niz zdazysz zauwazyc. Ja odradzam zakup takiego syfu, zdecydowanie lepiej kupic markowe 16gb, jak zreszta sam mowisz nie potrzebujesz takiej pojemnosci :).

Sent from my Milestone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobacz nawet same nadruki na tych kartach...ścierają sie po dotknięciu karty.

Tutaj masz pewną kartę jedną z tańszych, co nie oznacza gorszych:

KP22 Karta pamięci 16GB micro SD microSD + Adapter (1546816780) - Aukcje internetowe Allegro

Tylko niestety sprzedający leci ostro w kulki i przesylka listem jest zawyzona o jakies 12zł...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    axe95

Na allegro lepiej nie kupuj. Dasz trochę więcej w sklepie,a masz pewność że kupiłeś oryginalną kartę. Ja z początku chciałem kupić 16 gb a kupiłem 8 i jakoś mi to wystarcza. Naprawdę to co zobaczysz to usuniesz i dograsz nowe. Jednak ostateczna decyzja należy do ciebie. ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x