Skocz do zawartości
szogunanf

Koszta i premiera

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera zbliża się wielkimi krokami. Ktoś wie czy będzie to w końcu jeszcze kwiecień czy dopiero maj?

No i cena. W euro jest to 2300PLN. Jak na nasz kraj i Euro to dość tanio. W Clove jest za 528 funtów.

Pozostaje jeszcze operator. Jaki i kiedy doda telefon do swojej oferty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Galaxy

W takim zestawieniu to brałbym chyba iphonea 4 ale byłbym się zastanawiał jeszcze przed tym... chociaż nie. Ten telefon [sgs2] nie mieściłby się do moich ulubionych spodni :)

A u operatorów to pewnie bedzie troche taniej ale stawka duża.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat kupno telefonu u operatora trochę mija sie z celem -> w Play xperia Play przy najwyższym możliwym abonamencie na 3 lata kosztuje 350 zł. A SGS2 będzie droższy od xperii play. Więc chyba nie ma co czekać, aż pojawi się u operatów, chyba, że masz abonament ponad 150 zł.

Telefon pojawić ma się najwcześniej w maju, chociaż w Polsce oczekiwałbym go koło czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rc-men

Na abonament to nawet nie ma co czekać. Tylko wolna dystrybucja - allegro.pl :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smutu

Taka informacje prosto od Samsunga - mój dobry kumpel współpracuje z sieciami i w tym terminie będą go dystrybuować i trafi też do mnie :) Nie moge sie juz doczekać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Play ma być w maju więc już niedługo.

Nawet w broszurce Playa można zobaczyć ten telefon.

Zobaczymy czy warto się napalać jak wyjdzie końcowy produkt.

Ja też jestem zainteresowany nim i czytam rożne recenzje, jak narazie ten model mi się podoba i przekonałem ku niemu.

Co do abonamentów w Play to aż tak bym nie płakał bo cena nie powinna być aż tak powalająca z nóg.

Jak wchodził DHD to ludzie też nie chcieli czekać a cena jego na wejściu była niższa niż by ktoś sie spodziewał.

Oni dobrze wiedzą że jak przesadzą z ceną to mało kto kupi ten model telefonu, a ma to być telefon w ofercie a nie telefon na życzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dogman

Witam

Zamierzam przesiąść się na androida z WM i postanowiłem wyposazyć się właśnie w SGS2.

Zebraliśmy grupę 300 chętnych do jego zakupu, nawiązaliśmy kontakty z kilkoma sklepami tu w Hiszpanii i mamy już pierwsze odpowiedzi.

Jedna z nich może sprzedać 300 sztuk po cenie 484.99 euro + IVA(18%).

Inna razem z IVA oferuje po 529 euro

Oczekujemy na inne propozycje, bo w sumie zakup hurtowy powinien dać większy rabat.

Będę informował o cenach, żebyście mogli porównywać.

Na tym kończę i ciesze się, ze mogę dołączyć do polskiej społeczności androida

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom5
    W takim zestawieniu to brałbym chyba iphonea 4

Brać telefon za grubo ponad 2 tys. z błędnie zaprojektowaną anteną? ;) Tu już naprawdę nie chodzi o wojny typu Apple vs. reszta świata - sam powiem szczerze, że też byłbym bardzo tym telefonem zainteresowany, ma super design, długi czas pracy na baterii, jednak skreśliłem go z listy już prawie rok temu po premierze, gdy wyszedł na jaw ten problem z anteną.

Co do SGS 2 to jedyna moja obawa to wielkość - miałem do czynienia ze smarfonami wielkości do 3.8", wg mnie to jest taka wielkość bliska ideałowi dla mnie i tylko mam obawy czy te 4.3" to nie będzie jakaś nieporęczna cegła...

Edytowane przez tom5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dogman
    Co do SGS 2 to jedyna moja obawa to wielkość - miałem do czynienia ze smarfonami wielkości do 3.8", wg mnie to jest taka wielkość bliska ideałowi dla mnie i tylko mam obawy czy te 4.3" to nie będzie jakaś nieporęczna cegła...

Też miałem takie obawy, że 4.3 cale to grzmot.Jednak jak się przyjrzysz rozmiarom telefonu i jego wadze, to pewnie znikną Twoje obawy.Jest cienki, lekki i dość ładny ( no i dość drogi )

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi