Skocz do zawartości
piotrzet23

Xperia Z2 Tablet

Rekomendowane odpowiedzi

ZibiZ

Tak, to prawda i głośniki i ekran są perfekcyjne. Jak napisałem, dla mnie to jest najlepszy na ten czas tablet jaki kiedy kolwiek był. Na pewno nikt nie poczuje się zawiedziony gdy go kupi.

A do kolegi Davida, podaj link do rootowania sgp521, bo ja znalazłem tylko do sgp511?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Igorius

Ile punktów macie w Antutu i Quadrancie na Z2 Tablet??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZibiZ

33843 w antutu. Tylko ten test zrobiłem. Nie mam żadnego doświadczenia w testach tabletów. Zajmowałem się tym tylko na PC tach.

Jaki wg ciebie wynik?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Igorius

Ponad 33k pkt to wynik bardzo dobry. Mój Venue 8 robi lekko ponad 23k pktów a Note 2 lekko ponad 20k pktów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dejwid.

Antutu - 33693

Quadrant - 18612

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZibiZ

Tak, to prawda, głośnik są silniejsze, są z przodu. Ale jeżeli słucha się na słuchawkach ?.

Generalnie i obiektywnie, na pewno jest lepszy. Pozostaje tylko problem czy jest wart tych pieniędzy ?, kiedy SGP321 prawdopodobnie bardzo tanieją ?. A różnica zauważalna jest tylko dla fachowców i koneserów :).

Wybór zawsze zależy od portfela :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już byłem ukierunkowany na to by iść z technologią na przód i zainwestować w Z2 sgp521 po czym piszecie mi, że wielkiej różnicy nie ma poza sgp321 :P a na dodatek kolega ma ją do sprzedania za 1400zł w bdb stanie, za sgp521 trzeba dać 2699zł. Ehh, a zaczynałem z myślą o kupnie Nexusa 7 II ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZibiZ
Już byłem ukierunkowany na to by iść z technologią na przód i zainwestować w Z2 sgp521 po czym piszecie mi, że wielkiej różnicy nie ma poza sgp321 :P a na dodatek kolega ma ją do sprzedania za 1400zł w bdb stanie, za sgp521 trzeba dać 2699zł. Ehh, a zaczynałem z myślą o kupnie Nexusa 7 II ;p

Miałem SGP321 ok 6 miesięcy, więc polecam ci i nawet się nie zastanawiaj. Mówię szczerze, mam kilka tygodni SGP521 i naprawdę w takim codziennym użytkowaniu nie odczówam żadnej różnicy. Poza tym 321 można łatwo zrootować a 521, jak do tej pory, nie.

Podane rozwiązanie na xda absolutnie nie działa na moim 521. Więc dodatkowy plus dla 321.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja sie nie zgadzam. Ekran w Z2 jest zauważalnie lepszy, lepsze kąty i do tego lepszy dźwięk. Owszem rewolucji nie ma, ale jest lepiej...pytanie czy musisz brac w wersji LTE?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi