Skocz do zawartości
jamiemonovitz

Uceglona Xperia Mini Pro.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i proszę o pomoc.

Całe dzisiejsze popołudnie spędziłem na rootowaniu, wgrywaniu app2sd i JITu na moją Xperię. Niestety, po całej operacji nie byłem w stanie połączyć się z Android Market. Wstukałem w google mój problem i na jakimś anglojęzycznym forum było napisane, że w takiej sytuacji wyjściem jest reset fabryczny. Pewny, że mam backup z xRecovery, zrobiłem to. Po wszystkim telefon włączał się, pojawiał się pierwszy ekran startowy z białym logo, drugi z animacją, po czym telefon się wyłączał, włączał i pojawiały się wspomniane ekrany. Wchodze do xRecovery i okazuje się że nie mam backupa, bo wcześniej robiłem drugi format karty, bo źle ustawiłem pojemności dla fat32 i ext3. Teraz jestem w kropce. Jedyną rzeczą, do której mam dostęp, jest xRecovery. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pulun

Wydaje mi się, że chyba nie ten dział. Ale wracając do tematu to wątpię abyś uwalił x10 mini pro, bo z tego co wiem to jeszcze ma zablokowany bootloader więc jedyna moja rada wgraj na nowo stockowy rom albo jeżeli masz dostęp do xrecovery to może spróbuj wgrać jakiegoś moda chociaż nie wiem czy to dobry pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak moze skonczyc sie wgrywanie moda?

I w jaki sposób wgrać rom?

Edytowane przez jamiemonovitz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pulun

Na pewno telefon nie stanie się cegłą ale może się dziać to samo co teraz, czyli może się zatrzymać na animacji bądź logo ale też może wszystko pięknie działać. To samo może się stać podczas wgrywania stockowego romu ale chodzi mi o to, że na modach nie zawsze musi wszystko działać, a na stockowym na 99% będzie wszystko ładnie chodzić. Najlepiej poczytaj trochę tu i tu. Co do wgrania romu to znalazłem tutaj http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=826455 instrukcje lecz nie wiem czy jest ona odpowiednia ale zawsze możesz naprawić fona seusem tak jak ja to robiłem z x8 kumpla gdy coś nie wyszło podczas modowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak wyszukiwarki nie gryzą, wybaczcie wszyscy, przynajmniej będzie temat o uceglonej mini pro :).

http://http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=943464

Edit 1.

Wgranie softu przez SEUS'a rozwiązało sprawę. Sprawdzajcie podwójnie czy macie backup w xRecovery! Ja juz dostalem swoja nauczke.

Edytowane przez jamiemonovitz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi