Skocz do zawartości
wojtekmks11

[4.1.2-LSW] WizzedKat v3.3 [Style S5]

Rekomendowane odpowiedzi

post-266873-14255745835314_thumb.png

Dziś chciałbym wam przedstawić romik oparty o stocka jakim jest WizzedKat. Autor romu napisał że jest to wersja 4.4.2 ( to tylko się tak wyświetla a tak naprawde jest to jelly bean 4.1.2). Temat pobrany z xda [ROM][JB-LSW][18/04][WizzedKAT Rom][V2.6 !!]- S5 Unique Style With Great Stability - xda-developers . Autorem tego romu jest rrgrrg.

post-266873-14255745835808_thumb.png

Krótki opis romu:

Rom chodzi bardzo ładnie nic nie zacina wszystko jest OK. Wyglądem przypomina Galaxy S4 i S5, ponieważ dużo elementów jest pobranych z tych telefonów. Jest spolszczony i to bardzo dobrze tam czasami zdarzy się w niektórych opcjach np Lockscreen, ale to w niczym nie przeszkadza. Jest to wersja stabilna. Bugów żadnych nie znalazłem także jak ktoś coś znajdzie niech pisze. Bateria trzyma tak jak na stocku. GPS sprawdzałem i chodzi dobrze. Aparat robi zdjęcia jak każdy stock. Kernel jest stockowy philz także bateria będzie trzymać tak średnio. Ale polecam wgranie innego ale to zależy jak kto woli. Będe sprawdzał na bieżąco rzeczy i pisał w miare możliwości

Instalacja

1. Pobieramy rom z zakładki download

2. Uruchamiamy telefon w trybie recovery ( trzeba posiadać recovery zmodyfikowane np philz )

3. Wykonujemy wszystkie wipy

4. Instalujemy rom

5. Uruchamiamy telefon i cieszymy się nowym romem

post-266873-14255747711083_thumb.png

post-266873-14255745835914_thumb.png

post-266873-14255745836019_thumb.png

post-266873-14255745836641_thumb.png

post-266873-14255745836894_thumb.png

post-266873-14255745882372_thumb.png

Edytowane przez wojtekmks11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak tam zpolszczenie, bateria, kamera, gps czy szybko lapie itp?? Teraz smigam na netrom 5.9 i śmiga super od ponad miesiąca. Jak ktoś sprawdzi to prosze o opinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
NqX

Ja miałem i polecam. Jeśli coś nie działa, autor szybko naprawia błędy wydając łatkę bądź nową wersję. Spolszczone jest wszystko ok. Zdjęcia robi ładne, GPS nie sprawdzałem.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy dzień testów ok. Spolszczenie 99% ( małe braki przy ustawieniu blokady wyświetlacza). GPS łapie szybko tak jak stock. Reszta wszystko ok. Bateria na razie nie wiem bo pierwsza instalacja ale wgralem polo light i zobaczymy co bedzie. Ogólnie udana przesiadka z neatrom 5.9. Polecam wszystkim nie zdecydowanym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyż mam ochotę się przesiądź z NeatRom'u v5.9 na ten rom ale jeszcze poczekam na więcej info jak ktoś przetestuje parę dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz ja testuje i pisze wszystko co i jak także obserwuj post i patrz na nowe inforamcje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Daviteusz

Romik ok, miałem go 5 dni. Zrezygnowałem z niego bo: Jedyny bug to po wejściu np w info o telefonie i kliknięciu wstecz w lewym górnym rogu pokazuje oryginalne ustawienia. Poczekam na nową wersje i wracam do niego :) Lepszy jak neat.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ewabem5

też miałem go - ale odszedłem po dwóch instalacjach

nie synchronizuje kalendarza - nawet zmieniałem apkę do synchronizacji i nie mogłem sobie z tym poradzić

reszta chodzi OK - trochę szybciej niż stock 4.1.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś inny może potwierdzić ze kalendarz nie synchronizuje np google? bo dla mnie jest to istotne nim zainstaluje w/w rom'a..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak u mnie synchronizacja działa poprzez konto google jak i facebook także powinno być wszystko dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi