Skocz do zawartości
Misiek_ud

[Sense 2.1+3.0 GB] [Stable] InsertCoin CM7 HBOOT/STOCK 1.1.4-Kernel Update #2

Rekomendowane odpowiedzi

A wyłącza wam sie telefon normalnie? Wydaję mi się że przechodzi tylko w tryb hibernacji.

za XDA:

go to settings > power > then untick fast boot

czyli:

ustawienia>zasialanie>odhacz "szybkie uruchomienie"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    remmyhi

Musze powiedziec ze jestem pod ogromnym wrazeniem romu IC. Nagrywanie w v16 dziala swietnie :)

Czekam na Sense 3.0

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Konrad

Ja tam zachwycony nagrywaniem nie jestem, tak jak i bateria :-( znika jak szalona ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, jak wgrać tego roma?? Muszę mieć partycje ext2/3/4?? S-offa nie dam rady zrobić bo wywala mi błędy a rom manager robi tylko o pojemności 512 max, jak mam to zrobić żeby odpalić tego roma?? Jak wgrać najnowsze clockworkmod recovery 3.x bo mam 2.x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz mieć partycje, robiłeś root zapewne przez unrevoked. Powtórz go (root=wgranie recovery) tylko po odpaleniu okna unrevoked wybierz nowe recovery z dysku (polecam Amon_RA2.0.1). Zrób partycję ext4, najlepiej 1 GB, pełen wipe i flashuj wersję A2SD+.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam pytanko czy ma ktos jakas modyfilacje ikonki baterii bo ta mi sie nie podoba. Wczesniej mialem mod RCS Mix HD i tam mi bardzo sie podobaly ikonki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli masz wersję A2SD+ to użyj KUCHNI, dla wersji CM7 musisz modyfikować UOT lub "ręcznie" go wgrywać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    artsza
    jeśli masz wersję A2SD+ to użyj KUCHNI, dla wersji CM7 musisz modyfikować UOT lub "ręcznie" go wgrywać.

A co konkretnie masz na myśli mówiąc "modyfikować UOT lub "ręcznie" go wgrywać"? bo mam wersję CM7 a też mam ochotę na kolorowe ikonki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UOT ma standardowe ścieżki instalacji (z tego co pamiętam to /system/framework lub system/apps/). W wersji CM7 pliki te po instalacji nie znajdą się w odpowiednim miejscu, bo katalog framework i apps (o ile się przydaje) znajduje się na partycji ext (nazwa framework_s lub app_s). Musisz w wygenerowanym UOT zmienić foldery instalacji (jeśli wtedy nie signujesz zmienionego zipa to wyłącz weryfikację instalki w recovery) lub wydłubać potrzebne pliki z paczki i wgrać Android Commanderem, przez adb lub jakimś root managerem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    artsza

Dzięki, zaraz popróbuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi