Skocz do zawartości
Damian5361

Vertis Expi nie może odnaleźć sieci.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z zasięgiem GSM. APN ustawione prawidłowo, telefon czyta karty sim sprawdzałem z (T-mobile i plus) w innych telefonach te karty także działają, ale i tak nie może odnaleść sieci.

Gdy biorę opcję szukania sieci wyświetla się to: "podczas wyszukiwania sieci wystąpił błąd" dodam jeszcze, że przy opcji 3G telefon się łączy normalnie, tylko, że nie mam zasięgu w każdym pomieszczeniu w domu (mieszkam na wsi).

Walcze z tym już 2 dni i powoli myślę, żeby się poddać :) nie mam pojęcia czego to może być wina. Gdzieś na forach wyczytałem, że zmiana karty na mini sim pomoże albo usunięcie pin-u z karty, ale to już zostawiam wam expertą

P.S. Transmisje danych w roamingu mam aktywną

Edytowane przez Sphinxxx
    poprawa tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    selol

Moze przywrocenie do stanu stockowego albo reinstal romu. Bedziesz wiedzial czy software czy hardware

Wysłane z mojego OV-Vertis-01

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Zdecyduj się czy to Vertis 01 czy Vertis Expi bo to dwa różne telefony.

2. Co ma APN do zasięgu telefonu?? APN jest tylko i wyłącznie do dostępu do internetu, nie ma to nic wspólnego z zasięgiem GSM.

3. P.S. Transmisja danych to również od dostępu do internetu i nie ma nic wspólnego z problemem

---------- Post dołączono o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

1. Zdecyduj się czy to Vertis 01 czy Vertis Expi bo to dwa różne telefony.

2. Co ma APN do zasięgu telefonu?? APN jest tylko i wyłącznie do dostępu do internetu, nie ma to nic wspólnego z zasięgiem GSM.

3. P.S. Transmisja danych to również od dostępu do internetu i nie ma nic wspólnego z problemem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam bardzo jest to model vertis expi. Ale poprzez reinstal romu stracę gwarancję a telefon dopiero co zakupiony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da sie wrócić do stanu fabrycznego więc i gwarancja wróci. Najlepiej wejdź na stronke overmaxa i pobierz update wraz z instrukcją. W ten sposób zrobisz reinstalke systemu nie tracąc gwarancji.

P.S. skoro to vertis expi to proponuje przeniesienie do odpowiedniego działu.

Wysłane z mojego Overmax Vertis przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zdybo
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    Vertis 01 Expi problem z nawiązaniem połączenia 2G[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze raz przepraszam za błąd w tytule.

Co do problemu to aktualizacja na dzień 7.03.2014 pomogła teraz na 2G i 3G WCDMA telefon działa super.

Dzieki panowie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi